Autor Wątek:  Odp: Nie chciał, żeby pasażewie zmarzli i stracił premię  (Przeczytany 1411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 333Wojtas333

  • Wiadomości: 191
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Mnie zastanawia dlaczego nie mogli przysłać zastępczej jednostki. Z relacji i kategorii pociągu wnioskuje, że to iR Barbakan i mogliby podstawić równie dobrze EN57. Jakby nie patrzeć postąpił słusznie, zgłosił usterkę i mogłoby to zaszkodzić zdrowiu pasażerom. Uważam, że kierownik zachował się dobrze, wyraził empatię i dał przykład swoim kolegom. Spotkała go niesłuszna kara. PATOLOGIE REGIONALNE.

gumini

  • Gość
Odp: Nie chciał, żeby pasażewie zmarzli i stracił premię
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada 2010, 23:50:09 »
OT
[...] PATOLOGIE REGIONALNE.

Chcesz wywołać kolejny spór na forum o to która spółka jest lepsza?
Uogólniasz. A nie pomyślałeś, że skoro na Śląsku jest wg Ciebie patologia to być może np. na północy jej brak? Z jednego incydentu zrobiłeś wielkie halo. Takich sytuacji dziennie jest kilka w Polsce. Kolejarze dają jakoś radę. Tu akurat trafiło na Gazetę Wybiórczą i mamy aferę jak się patrzy.
Popieram Twoje zdanie odnośnie zachowania kierownika pociągu, ale Ty w ostatnich dwóch słowach opluwasz całą spółkę. Ja też mogłem narzekać jak pani w kasie PKP IC nie wiedziała jaki ma mi bilet wypisać na TLK. I mogę mówić "PKP IdiotyczneCasjerki"? NIE.
A gdy pracownicy PKP CARGO chcieli mi dać przejechać się lokomotywą za flaszkę wódki to mam mówić "Ciągle Analizują Rozkład Gorzały w_Organizmie"? TEŻ NIE.
Twoja postawa powoduje, że znajdą się ludzie niezwiązani z koleją i staną się wrogami kolei. To sprawia, że będą wybierane autobusy lub samochody.Chyba nie na tym Ci zależy. Proszę. Usuń to stwierdzenie. Nic nie wnosi do dyskusji, a jest bolesne. 
EOT

Obydwa posty zostały zgłoszone jako prowokacja. Bocznica
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2010, 11:02:02 wysłana przez Krzysiek626 »