Autor Wątek:  Jak się robi tekstury?  (Przeczytany 1494 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FreshCS

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak się robi tekstury?
« dnia: 18 Listopada 2010, 16:15:52 »
Witam serdecznie wszystkich nowych przyjaciół z forum MaSzyny. Jestem tu nowy, ponieważ konto mam od 17.11.2010r. więc niedawno. Ten wątek kieruje głównie do: Administratorów, Administratora Technicznego, Trasopisarzy, Naczelników Wydziału PC i innych ważnych osób na tym forum. Chciałbym pomagać wam rozbudowywać ten piękny symulator kolei, który nadal się buduje... Specjalnie założyłem konto aby tworzyć z wami wprost nowe tekstury lokomotyw lub wagonów. Dlatego chciałbym aby opisano mi całą procedurę i od czego najlepiej zacząć ;) Najlepiej niech zrobią to doświadczeni Administratorzy.

Pozdrawiam,
FreshCS

PS. Mam na imię Jakub (Kuba) i jestem z Katowic. Mam 18 lat.
Witam i Pozdrawiam!
FreshCS

Offline tom_21_pl

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Witam serdecznie wszystkich!
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2010, 16:20:56 »

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Witam serdecznie wszystkich!
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2010, 16:50:31 »
Witam serdecznie wszystkich nowych przyjaciół z forum MaSzyny. Jestem tu nowy, ponieważ konto mam od 17.11.2010r. więc niedawno.
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.msg154905.html#msg154905
Ten wątek kieruje głównie do: Administratorów, Administratora Technicznego, Trasopisarzy, Naczelników Wydziału PC i innych ważnych osób na tym forum.
Najważniejsi na tym forum są Użytkownicy
Chciałbym pomagać wam rozbudowywać ten piękny symulator kolei, który nadal się buduje... Specjalnie założyłem konto aby tworzyć z wami wprost nowe tekstury lokomotyw lub wagonów. Dlatego chciałbym aby opisano mi całą procedurę i od czego najlepiej zacząć ;)
Od użycia przycisku "Szukaj", zapoznania się z wątkiem podlinkowanym przez @tom_21_pl oraz http://eu07.pl/misc/edtex/

Najlepiej niech zrobią to doświadczeni Administratorzy.
Administratorzy mają inne zmartwienia i zadania na głowie, a od tekstur jest wielu innych Specjalistów, niekoniecznie będących w administracji.

Mam 18 lat.
Tym bardziej powinieneś zaprezentować znajomość i umiejętność dostosowania się do reguł panujących na forum. Zaczniemy od tego, że ten wątek powinien się znaleźć w dziale "Pomoc w tworzeniu", temat powinien odzwierciedlać główną treść (przede wszystkim prosisz o pomoc w tworzeniu tekstur, a nie witasz się ze wszystkimi (administracją?)) oraz najpierw powinieneś był przeszukać forum pod kątem interesującego Cię zagadnienia.

Reasumując: witamy na forum i na ziemi.

Wątek przenoszę i zamykam. Za tydzień poleci na bocznicę. Wszelkie odpowiedzi do autora z pomocą proszę kierowaćprzez PW, a nowe KONKRETNE pytania proszę umieszczać w nowych wątkach.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t