Autor Wątek:  Samochody scenerii linia 61  (Przeczytany 3141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kocio

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Samochody scenerii linia 61
« dnia: 14 Października 2010, 19:58:28 »
W w/w scenerii są pojazdy samochodowe, które mają światła. Bardzo pasują do nocnych scenerii. Po kilku próbach zamiany wpisu fiat126p na Passata lub Aroso zrezygnowałem. Może ktoś zna sposób na umieszczenie tych pojazdów w scenerii Quark_noc. W katalogu /dynamic/road nie znalazłem tekstur tych pojazdów. Mam paczkę całościową+SP1+dodatki.

Stawiaj spację po znakach interpunkcyjnych.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2010, 20:46:23 wysłana przez Quark-t »

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Samochody scenerii linia 61
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Października 2010, 19:59:41 »
Ale co ci się działo, jak zmieniałeś te wpisy? Trochę dokładniej opisuj problemy.

Offline kocio

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Samochody scenerii linia 61
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Października 2010, 21:17:54 »
Moja wina, że wpisałem dwie wersje "0.0 headdriver" i za to bardzo przepraszam wszystkich. Autka jeżdżą aż miło. Pełny real, tylko nadal nie wiem gdzie są tekstury tych nowych pojazdów. Może lepiej, że nie wiem. Dziękuję koledze Kacu za życzliwość. Temat można zamknąć. 

Prosiłem o stawianie spacji po znakach interpunkcyjnych.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2010, 21:25:00 wysłana przez Quark-t »

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Samochody scenerii linia 61
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2010, 07:02:05 »
Te pojazdy o ile się nie mylę nie są pod replacableskin, więc zamiast tekstury we wpisie daje się "none".
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline kocio

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Samochody scenerii linia 61
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Października 2010, 11:59:52 »
Jest to na pewno odpowiedź wyczerpująca ale nie dla usera.| |Będę, jeżeli napotkam podobny problem, zwracał się do wszystkich o pomoc.| |Nie wiem np. gdzie mam używać spacji po znakach interpunkcyjnych.| |Czytam dużo różnych wątków i wydawało mi się, że jest dobrze ale to tylko tak mi się wydawało.| |Do tej pory nie mogę uruchomić świateł w semaforach kształtowych.| |Wyjaśnienie tematu w jednym z wątków do mojego rozumowania nie może się przebić.| |Czarna magia.| |Czekam cierpliwie na następną wersję SP. Jak do tej pory nigdy się nie zawiodłem.| |Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję.


Opanuj słowotok, nie pisz o wszystkim na raz, mieszając różne problemy. Co do spacji po znakach interpunkcyjnych - nie wiesz co to są znaki interpunkcyjne? Dla ułatwienia, zaznaczyłem brakujące w tekście spacje. Jeżeli masz wątpliwości co do wyjaśnień, rozwiń czego nie jesteś w stanie pojąć, a postaramy się wyjaśnić to bardziej "łopatologicznie". Pamiętaj również o możliwości wysyłania PW (Prywatnych Wiadomości).
Quark-t



   « Dodano: 16 Października 2010, 19:03:40 »
I wszystko jasne a piszę tak dużo bo nie znam technicznego języka i potrzebna jest czasem łopata.
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2010, 19:03:40 wysłana przez kocio »