Autor Wątek:  Odp: Nasze taśmy ze służb.  (Przeczytany 2744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« dnia: 27 Sierpnia 2010, 21:41:26 »
Hmm... @stroggowy_zabijaka -> masz po premii bądź po dodatkach do pensji. Jako maszynista przenosimy Pana do działu napraw taboru w związku z nienależytym przebiegiem służby. Do tego nieznajomość przepisów i instrukcji obliguje do przenosin. Otóż popełnił Pan karygodny błąd w swojej jeździe. Przy wyjeździe ze stacji początkowej od razu przyśpieszał Pan do prędkości szlakowej nie sprawdzając działania hamulców poprzez zastosowanie hamowania kontrolnego. W ten oto sposób naraził Pan siebie, pasażerów jak i infrastrukturę kolejową na ewentualne straty spowodowane możliwym wypadkiem na szlaku.

W związku z tym nakładam na Pana karę w postaci nagany z wpisem do akt oraz przenosiny do działu napraw taboru.

Oczywiście może Pan się odwołać od niniejszej decyzji w trybie administracyjnym (tzn. 14 dni).   ;)

Podpisano: mutopompka

PS. Przy wyjeździe ze stacji początkowej należy przeprowadzić hamowanie kontrolne (paragraf 36  Instrukcja obsługi i utrzymania w eksploatacji hamulców taboru kolejowego - Cw 1)
Warszawa, 2005 - Instrukcja zatwierdzona przez Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego Decyzją Nr TBT-501-45/05/06

PS2. Jeśli jest inaczej -> podaję się do dymisji :P
To, że mój brat specjalnie się bawił w jazdę pociągiem, nie znaczy, że to ja mam ponosić karę. Piszę dopiero teraz, bo nie miałem neta, a poza tym to nie mój problem, co mój brat robi i to jemu daj karę w postaci pucowania podwozia lokomotyw, albo napraw taboru xD.
------------------------------
Lokomotywa: ET22-389+postawiono spalinowóz T448p
Sceneria: Bałtyk
Służba: pociąg pasażerski ME2417 (Bałtyk Plaża - Alakowice)
Uwagi:
- robiłem hamowanie kontrolne, tylko rzecz jasna, tego nie zarejestrowało?!
- jazda zgodnie z ograniczeniami (nawet robiony poślizg dla bezpieczeństwa)
- reszta jest już dobrze? Czy jeszcze mam coś kombinować?

Bocznica.
Krzysiek626


 Uznałem że Twoje posty to spam. Prowokujesz do bezsensownej dyskusji. Dziś ostrzeżenie, pilnuj się i pisz z sensem.
Krzysiek626.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2010, 10:50:14 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpnia 2010, 22:15:51 »
Ty tak na serio z tym:
Cytuj
- jazda zgodnie z ograniczeniami (nawet robiony poślizg dla bezpieczeństwa)
?
Cytuj
reszta jest już dobrze?
Nie nie jest dobrze. Odnoszę wrażenie, że celowo wrzucasz takie "gnioty" a nie taśmy z jazdy, byle wrzucić albo podenerwować ludzi na forum. ET22 i 132km/h? Już nie wspominając o T448p i takiej prędkości…
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpnia 2010, 22:33:56 »
Ty tak na serio z tym:
Cytuj
- jazda zgodnie z ograniczeniami (nawet robiony poślizg dla bezpieczeństwa)
?
Cytuj
reszta jest już dobrze?
Nie nie jest dobrze. Odnoszę wrażenie, że celowo wrzucasz takie "gnioty" a nie taśmy z jazdy, byle wrzucić albo podenerwować ludzi na forum. ET22 i 132km/h? Już nie wspominając o T448p i takiej prędkości…
Jakie celowo, co celowo? Umiem jeździć, a to, że chcę pojeździć dla rozrywki, to już moja decyzja. Ty nie jeździsz czasem dla rozrywki jak chcesz?

Poza tym, gniot, to może być filmowy.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2010, 22:47:48 wysłana przez stroggowy_zabijaka »

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Sierpnia 2010, 22:53:14 »
Jeśli już jeździsz dla rozrywki, to przynajmniej nie zamieszczaj tutaj taśm, które w realnym świecie są podstawą do wywalenia maszynisty z pracy.

Cytat: stroggowy_zabijaka
robiłem hamowanie kontrolne, tylko rzecz jasna, tego nie zarejestrowało?!

Jakim cudem nie zarejestrowało Ci hamowania kontrolnego? Niezłe jaja sobie tutaj z nas robisz. Moderatorze, widzisz i nie grzmisz?

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Sierpnia 2010, 22:59:50 »
Jeśli już jeździsz dla rozrywki, to przynajmniej nie zamieszczaj tutaj taśm, które w realnym świecie są podstawą do wywalenia maszynisty z pracy.

Cytat: stroggowy_zabijaka
robiłem hamowanie kontrolne, tylko rzecz jasna, tego nie zarejestrowało?!

Jakim cudem nie zarejestrowało Ci hamowania kontrolnego? Niezłe jaja sobie tutaj z nas robisz. Moderatorze, widzisz i nie grzmisz?
Teraz dopiero zauważyłem, że mam ustawiony 5 stopień kompresji (niedokładny wykres). Dlatego też proszę moderatora o przeniesienie mego (bezsensownego) posta na bocznicę (i tak zaraz zrobię PRAWIDŁOWĄ jazdę).

Edit: ostatni wykres to będzie dodany, jak się okaże, że zły:
Lokomotywa: ET22-1147
Sceneria: Tarniowo
Służba: TME2855 (towarówka do elektrowni)
Uwagi:
- Hamowanie kontrolne (widoczne na wykresie)
- (mówi do siebie: oby ten wykres był dobry)
- Nie przekraczałem już Vmax lokomotywy. To chyba dobrze, nie?
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpnia 2010, 23:29:33 wysłana przez stroggowy_zabijaka »

Offline tomekilawa

  • Wiadomości: 258
  • na służbie...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:33:11 »
Teraz też źle, zapewne jechałeś z Eaosami. Skład zapewne miał powyżej 1300t, miał więcej niż 450m długości i jechałeś na nastawie hamulca G. Więc dopuszczalna prędkość to 80km/h.

Offline Mytnik

  • Wiadomości: 576
  • Administrator
    • Zobacz profil
    • Mój kanał na YT
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:35:46 »
Do usunięcia.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:36:15 »
Naucz się najpierw jeździć, a dopiero potem zamieszczaj tutaj swoje taśmy. Dwa razy wpadłeś w poślizg, piasku zabrakło?

@brave, zrobił HK po pierwszym poślizgu.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:36:55 »
I gdzie tu jest HK ?
Że tak to ujmę - na poziomie trzeciej kropki :]
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:47:06 »
Ile razy będę się powtarzać: rozpędzałem się tylko, później jeździłem już 80. Umiem jeździć, a to, że w symulatorze kieruje się trudniej, niż w realnym świecie, to nie mój problem, że mam kompa, który przyciął mi się i zobaczyłem po przycięciu się, że jadę blisko 110 km/h.

Offline mk1992

  • Wiadomości: 435
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Sierpnia 2010, 23:56:40 »
Cytuj
rozpędzałem się tylko

To kolega nie wie, że nastawnik to nie kierownica od samochodu i kręci się tym powoli, żeby wskazówka na amperomierzu nie przekroczyła magicznej literki A?

Cytuj
Umiem jeździć

Sądząc po Twoich taśmach, śmiem wątpić. Już chyba 3 raz powinieneś pożegnać się z robotą.

Cytuj
w symulatorze kieruje się trudniej, niż w realnym świecie, to nie mój problem, że mam kompa, który przyciął mi się i zobaczyłem po przycięciu się, że jadę blisko 110 km/h.

To w końcu jak, symulator trudniejszy niż realny świat, czy przycinający się komp? Ale Ty masz pecha w życiu chłopcze...


Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Sierpnia 2010, 10:40:36 »
Cytuj
rozpędzałem się tylko

To kolega nie wie, że nastawnik to nie kierownica od samochodu i kręci się tym powoli, żeby wskazówka na amperomierzu nie przekroczyła magicznej literki A?

Cytuj
Umiem jeździć

Sądząc po Twoich taśmach, śmiem wątpić. Już chyba 3 raz powinieneś pożegnać się z robotą.

Cytuj
w symulatorze kieruje się trudniej, niż w realnym świecie, to nie mój problem, że mam kompa, który przyciął mi się i zobaczyłem po przycięciu się, że jadę blisko 110 km/h.

To w końcu jak, symulator trudniejszy niż realny świat, czy przycinający się komp? Ale Ty masz pecha w życiu chłopcze...


Nie no, po prostu jest noc, a wtedy każdy by przysypiał przy nastawniku.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Sierpnia 2010, 10:42:36 »
Więcej się nie dało zacytować? http://eu07.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=12288.0;attach=20018;image <- tą jazdę odbyłem ok. 2 w nocy i takich problemów z przysypianiem nie miałem.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Nasze taśmy ze służb.
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Sierpnia 2010, 10:43:00 »
To jakas marna prowokacja…
Pozdrawiam, Karol