Autor Wątek:  Problem z nowym patchem.  (Przeczytany 20200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hexy

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
    • http://www.banghole.humor.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Lipca 2004, 13:29:21 »
Nawet mnie nie denerwowac i debila ze mnie nie robic. Napisalem przeciez ze z loga wiem ze symek uruchamia sie prawidlowo. Tylko ten screen nie chce zniknac i alt+tab nie dziala.

wrrrr... zly jestem :<

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Lipca 2004, 13:30:16 »
I ja również... lubie widzieć że jednak to ładowanie posuwa się do przodu... ten obrazek to zły pomysł... bo tylko nie widać przez niego postępów w ładowaniu... a co do Win XP Pro, mi też się cuda z grafiką dzieją, ostatnio system mi powiedział że moja karta graficzna nie obsługuje żadnego wspomagania i akcedelacji sprzętowej i ze są wyłącza... i w symka przez 2 tygodnie grac nie mogłem... pomogło zainstalowanie starszych sterów :)
Pozdrawiam, Nicolass

Offline hexy

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
    • http://www.banghole.humor.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Lipca 2004, 13:33:22 »
Instalowalem starsze sterowniki i tak jak mowie - 640x480 istnial tylko swiezo po instalacji. Po ponownym uruchomieniu kompa juz tej rozdzielczosci nie bylo.

Kazdorazowa instalacja sterow jakos mi sie nie kalkuluje...

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lipca 2004, 13:49:36 »
Wracając do SU45, jej działanie w poprzednich wersjach było uzależnione od tego gdzie się z EU07-424 zaczymamy. Jak zatrzymałem się prawie równo z bykiem tylko 1-1.5m bardziej w przód to było ok. Równo z bykiem lub za bykiem to Suka jechała ze składem do Koniewic :) A jak stawałem zbyt blisko semafora to suka pędziła ze składem do szopy.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lipca 2004, 14:21:12 »
OK no to moje pytanie brzmi:
Czy nie da się usunąć tych błędów w nastemnym "dość pilnym" pathu do patha?

Naprawde te problemy z suką są strasznie denerwujące bo jak chce jechać na ET22 to nie pojade bo ta suka se stoi i nie ma zamiaru ruszyć oraz czy da się chodź troche usunąć błąd z poslizgami bo eu07-485 i et41 z towarem kawałek pojadą, wpadają w poslizg i koniec wywala szybki i już ai nie potrafi zobie poradzić z tym aby jazde kontynuować. EN57 też szfankuje w czasie jazdy sam się rozłacza a AI nie umie z tym sobie poradzić. Nie obrażając autora z całym szacunkiem dla niego ale ten path to niestety duża sterta błędów. Ale ok rozumie że jest niedokonczony, tylko kto go dokończy?

Pytanie kieruję do wtajemniczonych w działanie eventów i AI.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Adam88

  • Gość
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Lipca 2004, 23:34:39 »
Cytat: "hexy"
Heh ja z tym patchem mam calkiem inne problemy.

Chodzi o ten ladny obrazek podczas ladowania symka. Otoz pierwsza sprawa to to ze obrazek jest w rozdzielczosci 640x480. Moj "genialny" system WinXP Pro nie widzi obslugi tejze rozdzielczosci przez mojego rownie "genialnego" GF MX-440. Ciekawostka jest to ze kiedys widzial, ale widocznie stwierdzil ze tej rozdzielczosci juz nikt nie uzywa wiec usunal ja z systemu. W konsekwencji gdy uruchamiam symka w obojetnie jakiej rozdzielczosci, tytulowy screen wylacza mi monitor, i nawet po uruchomieniu symka w 800x600 i wyzej monitor sie nie zalacza. Ale jak wyjde z programu (bodajze f10) to ladnie wraca do systemu. Wiec w EU07 na XPku (ktorego najczesciej uzywam) sobie nie popykam. Problem rozwiazywalo uruchamianie symka pod 98. Dzialal :) Czasami jednak po zaladowaniu programu trzeba bylo wcisnac Alt+Tab zeby przejsc w okno symulatora, bo nie wiedziec czemu system sie sam nie przelaczal. Teraz gdy zainstalowalem patcha Alt+Tab nie dziala. Symek staje mi na tytulowym obrazku i wyskakuje tylko wskaznik myszy. Z pliku loga wiem ze symulator sie uruchomil bez problemow. Tak wiec teraz w symka nie popykam ani pod XP ani pod 98.



Wystarczy wyłączyc tryb pełno ekranowy. U mnie pomogło i jakos smiga!

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Lipca 2004, 12:28:59 »
Uwaga dla tych co zaciągneli nowego patha.

Doszedłem po długim czasie do tego (inni pewnie szybciej doszli odemnie) że SU 45 zaczyna się normalnie zachowywać jeśli WYŁACZYMY POSZUKIWANIE TRAKCJI NAD TOREM w menu startowym symka (start.exe). Można zostawić włączoną uzaleznienie fizyki od sieci trakcyjnej.

Na sn61 to nie działa to tylko pozwoli na poprawe zachowania SU45.

A jednak na ET22 z towarem posmigamy ...

Jeszcze nie wiem jak się zachowa SU46 co jedzie ze skwarek po jednotorówce i mijamy ją na sn61. Jak to sprawdzę to napiszę tu.

OK su46 jedzie normalnie.

Wszystko działa po staremu ale - no własnie ale SN61 nie umie się uruchomić sam lecz z tym poradzić sobie można dodając wpis prędkości początkowej.

I już wsio ok.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline SQT

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 306
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 87
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Lipca 2004, 18:59:42 »
W sumie dobry sposób ale to nierozwiązuje problemu. Trzeba to poprwawić nim zostanie wypuszczony oficjalny patch.

Offline phpbbadmin

  • Administrator
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Lipca 2004, 16:50:32 »
To juz poprawione.

Poza tym spruboje dodac jeszcze do eu07.ini opcje wylaczenia loga startowego.

Pozdrawiam,
Winger

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #39 dnia: 13 Lipca 2004, 16:53:10 »
Cytat: "phpbbadmin"
Poza tym spruboje dodac jeszcze do eu07.ini opcje wylaczenia loga startowego.



Zainstalujesz w koncu gg?
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline phpbbadmin

  • Administrator
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z nowym patchem.
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Lipca 2004, 16:59:06 »
Toc uzywam ekg...