Ankieta

Czy mozliwym jest...

wcielenie
1 (100%)
wgranie
0 (0%)

Głosów w sumie: 1

Autor Wątek:  Marzenie  (Przeczytany 1328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roobinsoon

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 65
  • Swoim torem.. Moze byc na bocznice..
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Marzenie
« dnia: 19 Sierpnia 2010, 22:54:48 »
 Witam serdecznie.
 Na poczatku chcialbym zwrocic uwage na pisownie, dlatego tez prosze nie brac pod uwage za bardzo bledow poniewaz moja klawiatura nie obsluguje znakow takich jak, a, czy, o, z kreska. Mam nadzieje ze wiadomosc zostanie dobrze zrozumiana bez tego. Otoz od wielu lat pasjonuje sie polska koleja i pamietam wjezdzajace na stecje masywne EP07 czy tez EU303e-n jesli dobrze rozumiem. Bardzo brakuje mi ich w paczce calosciowej a wszelkie doszukiwanie sie w necie i teorii ich wpisywania raczej nie sa dla mnie (laik). Z wielka radoscia zobaczylbym tez swiatla oswietlajace slupy i drzewa w nocnych sceneriach (do podgladu LINK:
) ..Wciaz podziwiam prace wlozona w to przedsiewziecie od poczatkow jakim jest Maszyna EU07 i z niecierpliwoscia czekam na wydanie kolejnej paczki.
 Prosze sie nie gniewac za pisownie i nie odbierac tego za narzucanie.
                                                                                                    Z powazaniem:  
                                                                                                     Fan Maszyny

                                                                                                     roobinsoon  
Swoim torem.. Moze byc na bocznice..

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Marzenie
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sierpnia 2010, 23:09:47 »
Ja też.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Marzenie
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sierpnia 2010, 23:13:23 »
Gdy powstanie, to będzie... Tymczasem Bocznica.