Autor Wątek:  M62... I co dalej? :)  (Przeczytany 27742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Sierpnia 2010, 15:08:01 »
Witam. Przepraszam za zamieszanie. Tomek, masz całkowitą rację, i bardzo dobrze napisałeś. Ja po prostu napisałem tak, ze "nie będzie już żadnych poprawek" bo nie mam na to czasu i biore pod uwagę historie z et22-2k. Jak mam tak, ze jak znajdę chwile to siadam i robię cały czas jakaś modyfikację, tak było z et22-2k, jak i teraz. W tym temacie dowiedziałem się ze ET22 poszedł z zapomnienie (w bugs też cisza...) i modelu w sp2 nie zobaczmy. Ale ludzie wytykali błędy, mimo moich słów ze już koniec prac, nadal siedziałem i traciłem czas na poprawki, które dla mnie były nie istotne. Teraz dowiaduje się ze "To jest tylko pobozne zyczenie autora..." to to heh. Po co mam teraz dawać do testu, i znów tracić czas, jak wiem ze gdy wszystko pięknie się dostosuje pod normy sp2, ktoś powie "ale w sumie poczekajmy na nowa kabinę np.Sigmana, bo w tej się np. jednak wymiary nie zgadzają" Ja nie chce omijać działu test dodatków. Nie czuję się jakiś Pro i cześć wyższy od reszty. ET22-2k Był robiony jako model finalny i miał trafić do testu a wyszło jak wyszło. Natomiast z m62 miało być tak że kończę projekt, daję jednej zaufanej osobie na test, jak jest wsio ok, publikuje przez PW z odpowiednią informacją. Omijam dział test, gdyż wiem jak się skonczy, bo wiekszości poprawek nie bede w stanie zrobić, z powodu braku odpowiedniego PC, oraz powszechnego czasu. Ta modyfikacja miała być taka chwilowa, przejściowa dla kabiny Sigmana. Jednak widzę sprzeciwy (które po części są dla mnie troche nie jasne) więc dobrze, projekt po skończeniu umieszczę w bugs, jednak to co tam opublikuję bedzie dla mnie skończone. Dlaczego?

Tomek napisałeś : "Jednak lepiej zabrzmiała by wiadomość, koledzy stworzyłem to i to, wiecie jakie mam możliwości, proszę Was o pomoc. ..." Owszem lepiej by brzmiało, ja o tym wiem. Ale jak długo by ten projekt leżał w bugs? Znów wracam do et22-2k. Ktoś cos tam już robił i miał problem, to co usłyszał? "lepiej zajmijcie się sp2, to może poczekać" i temat w zapomienie... A stara wersje która do tej się w ogóle nie równa dalej jest w SP... :D I Naprawdę Tomku sądzisz ze ja pisząc ze chce ominąć ten "test" mam ludzi głęboko w poważaniu? Mi zależy by ludzie sobie pośmigali jak najszybciej tym "co wiekszość uważa za lepsze od tego co jest" co zrobiłem. Nie rozumiemy się jednak. właśnie dla tego.

Projekt po skończeniu trafi do bugs. Mnie więcej wiadomo wszystko :)

PS. Oczywiście nastawnik można zmienić, jednak jechałem w jednej z m62 i było takie koło, alebo baardzo podobne.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Sierpnia 2010, 15:29:10 »
MKaczy sprawa krótka-albo robimy tak jak jest przyjęte (co ma swoje uzasadnienia), albo bawimy się w furtki (które są bardziej lub mniej uzasadnione).
Koniec kropka.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Sierpnia 2010, 15:32:53 »
1. Nie rozmawiajmy o dostosowaniu czegoś do taboru ludzi których nie ma na forum. Dostosowywać dodatków nie publikowanych na forum, Zespół ds. Paczki Całościowej NIGDY nie będzie.
2. Biadolisz, o tą ET22 a nie zrobiłeś NIC w tym kierunku aby nie poszła w zapomnienie. Jestem pewien, że powodem jest TWOJE podejście do tematu o którym pisałem i tu na forum i na PW. Nie było chęci poprawiania dodatku oraz styl Twojej wypowiedzi w tamtym temacie, spowodował brak reakcji osób chętnych do pomocy, więc dlaczego się dziwić. Sam bym się tak zachował.
3. Nie wyciągnąłeś wniosków z tego co napisałem a szkoda.
4. Znowu pod słowami @Mariusza1970 podpisuję się: amen.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2010, 15:39:43 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Sierpnia 2010, 16:02:34 »
2. Biadolisz, o tą ET22 a nie zrobiłeś NIC w tym kierunku aby nie poszła w zapomnienie. Jestem pewien, że powodem jest TWOJE podejście do tematu o którym pisałem i tu na forum i na PW. Nie było chęci poprawiania dodatku oraz styl Twojej wypowiedzi w tamtym temacie, spowodował brak reakcji osób chętnych do pomocy, więc dlaczego się dziwić. Sam bym się tak zachował.
3. Nie wyciągnąłeś wniosków z tego co napisałem a szkoda.

2. Tomek, przecież pisałem ze nie miałem czasu na poprawki, prosiłem też pózniej by ludzie się tym zajęli...
3. Wyciągnąłem wnioski, przecież pisałem ze projekt trafi do bugs.

Wszystko jest chyba ok:)
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Sierpnia 2010, 16:10:14 »
No, ok.
Pozdrawiam

Offline maciek_1988

  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Sierpnia 2010, 23:27:45 »
Może nie powinienem zabierać głosu. Staram się o interpunkcję a przede wszystkim o ogrzeczność ;) Śmigam na maszynie kilka lat, nie zabieram głosu, a jestem obserwatorem na tej scenie... Paczka PC2009 lekko spóźniona była całkiem fajna, lecz wybrakowana ; (Jednak zadowoliła moje oczekiwania ;) Trochę kłopotów z dds ale dałem radę. A co do MKaczego robi dodadtki jakie robi ;). Miałem przyjemność dostać bezpośrednio link do jego działa - Et22-2k w dds do PC2009 więc nie złamałem praw autorskich. Nie upowszechniam pliku dalej, mam go dla siebie i go używam. Nie zauważyłem błedów być może dlatego, że jestem laikiem. Nie zadawałem też pytań co do et22-2k na forum. Dlaczego nie dać wyboru autorowi, daje przecież swój projekt do działu bugs. Czy jest jednocześnie podpisana umowa na wyłączność eu07.pl? Z bartem była podobna sytuacja...; (Z poważaniem Maciek.

Zapomniałem, że projekty MKaczego to wersje przejściowe. Podejrzewam, że wielu userów, by na nich pośmigało w tym ja.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2010, 23:46:17 wysłana przez maciek_1988 »

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Sierpnia 2010, 09:09:07 »
Czy jest jednocześnie podpisana umowa na wyłączność eu07.pl?
Skąd taki wniosek? Nikt nie zabrania @Mkaczemu tworzyć dodatków do TRS-a itp.

Z bartem była podobna sytuacja...;
Nie wiesz o czym piszesz.

Dlaczego nie dać wyboru autorowi, daje przecież swój projekt do działu bugs.
W tym przypadku również nie wiesz co piszesz, ponadto wnioskuję, że nie zapoznałeś się z zasadami umieszczania dodatków, stąd taki post.

Zamykam, zaczęło się biadolenie i uwielbianie. Wątek zostanie otwarty na prośbę autora, kiedy będzie chciał poinformować o postępie swoich prac.

REWIZOR

« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2010, 09:14:55 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Września 2010, 17:32:25 »
Witam.
 Informuję ze projekt został porzucony na rzecz nowszej i lepszej wersji. Mowa o http://eu07.pl/forum/index.php/topic,16382.0.html . Zapewniam, ze jest na co czekać.

 Pozdrawiam :).
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: M62... I co dalej? :)
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Września 2010, 17:57:53 »
No i bardzo dobra informacja, powiedział REWI.
Pozdrawiam