Autor Wątek:  Hamstwo spółki WARS  (Przeczytany 8067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25

Offline szogun

  • Wiadomości: 5627
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 552
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpnia 2010, 18:57:24 »
<-- To uważałem za totalne chamstwo - 7 wagonów do składu wakacyjnego... Ale tutaj pan konduktor to już przeszedł samego siebie... Wniósłbym o wyciągnięcie konsekwencji za ten czyn.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpnia 2010, 19:07:23 wysłana przez szogun »
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpnia 2010, 19:05:57 »
Przepraszam was bardzo, ale czy Wy w ogóle wiecie co piszecie? IC ma niedostatek wagonów, większość jest na naprawach i to jest największy powód krótkich składów. I tak jestem pełen podziwu, że do samego Zakopanego udało się puścić niemal wszystkie dodatki, które w zeszłym roku jeździły.
A zachowanie pana z Warsu jest wręcz niesamowite, że potrafią tacy ludzie w ogóle istnieć na tym świecie. Moim skromnym zdaniem, Wars powinien temu panu już po całej tej akcji podziękować i z wilczym biletem odesłać do domu.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpnia 2010, 19:06:56 »
Szogun - normalny widok w rzeźniach, nic nadzwyczajnego.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline chyzy17

  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpnia 2010, 20:07:32 »
Przepraszam was bardzo, ale czy Wy w ogóle wiecie co piszecie? IC ma niedostatek wagonów, większość jest na naprawach i to jest największy powód krótkich składów.

Kogo to obchodzi, że mają nie dostatek wagonów?. Tłumaczenie, że wagony są na naprawach jest żałosne, i to tylko szukanie wymówki. Mogli o tych naprawach wcześniej pomyśleć, a nie jak się zaczął sezon wakacyjny i zapotrzebowanie na tabor.

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Sierpnia 2010, 20:17:39 »
No nie dokonca tak jest. Bo firmy oprotestowywaly przetargi na naprawe wagonow i poprzez te protesty caly proces naprawy wagonow opoznil sie w czasie, a dodatkowo nalozyly sie na to nastepne naprawy.
Pozdrawiam, Karol

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Sierpnia 2010, 22:10:37 »
Kogo to obchodzi, że mają nie dostatek wagonów?
Obchodzi pasażerów jeżdżących TLKami oraz samych pracowników IC mających za zadanie zrobienie zestawienia składów, obsługujące niektóre połączenia w całym kraju, decydować które z nich pojadą a które nie.

Tłumaczenie, że wagony są na naprawach jest żałosne, i to tylko szukanie wymówki.
Zależy dla kogo jest żałosne i dla kogo to wymówka. Dla niektórych to oczywista oczywistość.

Mogli o tych naprawach wcześniej pomyśleć, a nie jak się zaczął sezon wakacyjny i zapotrzebowanie na tabor.
Wierz mi, myśleli. Jak napisał @libertyn89, przetargi zostały oprotestowane, spółka już wcześniej ogłosiła przetarg na naprawę, ale wiadomo jak to jest na kolei. Zanim zakłady odpowiedzą minie sporo czasu, a i samo IC musi zgromadzić pieniądze na te naprawy ;)

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Sierpnia 2010, 22:24:51 »
IC przechodzi samych siebie.
http://www.tvn24.pl/0,1668088,0,1,takie-osoby-w-ogole-nie-powinny-jezdzic-pociagiem,wiadomosc.html
Temat nieprawidłowy, sprawa dotyczy spółki WARS, jak coś wklejasz to chociaż przeczytaj.
Pozdrawiam

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Sierpnia 2010, 22:50:52 »
Nie będę się kłócił, bo nie wiem do kogo należy WARS. Zmyliło mnie to:
" Rzeczniczka prasowa PKP Intercity Małgorzata Sitkowska przyznaje, konduktor "na pewno zachował się niewłaściwie".

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Sierpnia 2010, 23:07:14 »
Jakbyś odsłuchał to byś wiedział, kłócić nawet się nie próbuj bo nie masz o co.
Pozdrawiam

Offline zbyszek300

  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Hamstwo spółki IC
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Sierpnia 2010, 10:28:57 »
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 10:35:25 wysłana przez zbyszek300 »

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Sierpnia 2010, 12:25:55 »
Ja z kolei mam pytanie. Jeśli zawini jedna osoba pracująca w WARS, to jest to chamstwo całej spółki? Bo mnie się nie wydaje. Nie sposób przewidzieć ludzkie zachowanie. Gdyby pracodawca wiedział, że osoba jest niestabilna emocjonalnie, nie panuje nad nerwami, to pewnie by jej nie przyjął...

Offline edek

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Hamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Sierpnia 2010, 13:47:13 »
Tylko ta jedna osoba  reprezentuje cała spolke, szarga jej opinie.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Sierpnia 2010, 14:23:16 »
Ja z kolei mam pytanie. Jeśli zawini jedna osoba pracująca w WARS, to jest to chamstwo całej spółki? Bo mnie się nie wydaje.
Pytanie z innej beczki. Jak przyjeżdża pociąg spóźniony ponad godzinę, to na kogo psy wieszasz? na PR, IC. Wiadomo że na PKP. To, co podzielono było błędem i teraz każda spółka zwala odpowiedzialność na drugą. To jest chore, bo każda spółka ma Dyrcia i on odpowiada za różnego rodzaju koszty. Pomijając to, że na nagrody już nikomu w spółkach nie starcza. Każdy powie, ale ta kolej sama się niszczy, jest brudno. To nie tak do końca jest winą danego przewoźnika, przykład? Składy wracające po Woodstoku, totalna ro.....ka w pociągach! I kto jst winien? jak zwykle PKP.

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Hamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Sierpnia 2010, 14:50:43 »
@darek71wrc: Pytanie może z innej beczki, a z jeszcze innej odpowiedź. Nie chodzi mi o błędną ocenę pasażera co do spółki. Chodzi mi o to, czy można mówić o chamstwie całej spółki, kiedy zawini jedna osoba.
@edek: Wg mnie trzeba trochę pojeździć w WARS i później oceniać spółkę, a nie na podstawie jednego zdarzenia, gdzie winny jest człowiek, który nie ma po kolei w głowie. Jak wcześniej pisałem, zarząd nie ma kontroli nad jednostką, więc nie wiem na jakiej podstawie zarzuca się chamstwo całej spółce.

Dodam tyle: Gościu zachował się jak zwykły bydlak, ja bym już go do pracy z ludźmi nie dopuścił. Zachowanie karygodne, skandaliczne, ale nie zmieni to mojego poglądu na spółkę WARS.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 15:01:39 wysłana przez _MK_EU7 »

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Sierpnia 2010, 15:18:20 »
Składy wracające po Woodstoku, totalna ro.....ka w pociągach! I kto jst winien? jak zwykle PKP.
Gościu, ale co Ty wymagasz od ludzi jadących na Woodstock? Że pojadą grzecznie i nie będą nic robić ani hałasować? Jaja se robisz? Widać, że nie masz pojęcia co się dzieje w takich składach i widać że o temacie Woodstock nie masz kompletnie pojęcia. I moim zdaniem, to był najgorszy z możliwych przykładów, bo na takie składy wystawia się właśnie najgorszy tabor, żeby jak go uszkodzą, nie było go szkoda i można go było od razu na naprawę wysłać, a nie świeżynki prosto z rewizji wysyłać.

Owszem, podział był może błędem, ale mnie akurat pasuje to, że w pociągach EC, EX, EIC jest coś takiego jak "Pociąg objęty całkowitą rezerwacją miejsc" bo przynajmniej tam masz pewność, że dostaniesz wagon czysty (lub w miarę czysty), gdzie kibel nie wygląda jak po przejściu atomówki i jest klimatyzacja. To uważam za ogromny plus spółki IC. Co do spóźnień, wina zawsze leży po stronie którejś ze spółek, a często są to zdarzenia losowe. Nie mów mi, że połamanie patyka, albo rozwalenie człowieka na środku torów, uważasz za błędy po podziale spółki czy jakiś inny paranormalny spisek. Błagam Cię, ogarnij się i pomyśl co piszesz.

@_MK_EU7, tu masz rację, nie można oceniać spółki na podstawie jednego idioty, ale tak jak @edek napisał, reprezentuje on swoje miejsce pracy.

Offline danielek

  • Wiadomości: 271
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Odp: Hamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sierpnia 2010, 15:47:54 »
@ST44, to Ty chyba nie widziałeś tych składów jadących na Woodstok, składy były świeżo po naprawie! Widziałem 6 jednostek Wrocław - Kostrzyn. I dlaczego wszyscy bronią tych co jadą na Woodstok, normalni ludzie jakoś potrafią jechać pociągiem nie wyrywając przy okazji pułek bagażowych, nie krzyczą, nie wypadają z pociągów.
Miłośnik stonek i siódemek :)

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Hamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Sierpnia 2010, 15:56:39 »
Dajcie sobie spokój. Proszę o likwidację tego tematu.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Sierpnia 2010, 20:20:56 »
Gościu, ale co Ty wymagasz od ludzi jadących na Woodstock? Że pojadą grzecznie i nie będą nic robić ani hałasować? Jaja se robisz?
Żeby nie zachowywali się jak bydło, które rozwala całą sekcję i wyrzuca przez okno siedzenia. Moim zdaniem, jeśli oni nie szanują cudzej własności, to czemu wymagają, żeby oni byli szanowali? Chcą robić rozpierduchę na składzie? To do eaosa i na razie.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Sierpnia 2010, 20:51:56 »
[/quote
 Błagam Cię, ogarnij się i pomyśl co piszesz.
Nie musisz mnie błagać, Bogiem nie jestem. Już się ogarnąłem. Więcej nic nie napiszę na forum. Może będzie wtedy ok.

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Chamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Sierpnia 2010, 21:05:18 »
Owszem, podział był może błędem, ale mnie akurat pasuje to, że w pociągach EC, EX, EIC jest coś takiego jak "Pociąg objęty całkowitą rezerwacją miejsc" bo przynajmniej tam masz pewność, że dostaniesz wagon czysty (lub w miarę czysty), gdzie kibel nie wygląda jak po przejściu atomówki i jest klimatyzacja.

Przed podziałem na spółki jeździły te same wagony (oprócz kilku świeżynek), też były rezerwacje i było czyściej niż teraz...
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Hamstwo spółki WARS
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Sierpnia 2010, 22:51:46 »
Czas trochę ochłonąć. Przesuwam wątek na bocznicę.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t