Autor Wątek:  Brak tras z symulatora z 2007 roku w najnowszym z 2009 roku!.  (Przeczytany 1169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jorgos

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
W tej nowej paczce z 2009 roku brakuje mi tras z poprzednich symulatorów,ściągłem ostatnio z działu download symulator EU 07- 424 z roku 2007,dlaczego nie ma takich wspaniałych tras jak:Bochnia-Brzesko Okocim(w szczególności),Jelitkowo,Krewetkowo,Strzęsowiec-Karpice,Zwrotnicowo-Gagariny małe  ponadto więcej misji jest na trasach:Nowy Swiat-Dzierżawa.Oprócz tego mały wybór składów w tym z 2009 r.w tym z 2007 jest więcej trójwagonów do wyboru (chodzi mi o np.EN57 żółto-niebieski),nie da się jakoś tych tras zmodyfikować i dołączyć do najnowszej wersji symulatora?.

Może zacznę od tego, że na tym forum obowiązuje język polski. A więc piszemy po polsku, a nie "po polskiemu". Jest tutaj tyle błędów, że nawet nie ma sensu tego poprawiać - cały post nadaje się na Bocznicę.
Teraz druga sprawa - PC zawiera tylko najlepsze trasy i tabor. Stare trasy nie są kompatybilne z PC i na Twoim miejscu nie radziłbym próbować nawet ich wgrywać, jeśli nie chcesz zepsuć sobie PC.
Bocznica.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2010, 15:46:32 wysłana przez ZiomalCl »