Autor Wątek:  Ładunek wagonów towarowych  (Przeczytany 3787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doktor M

  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Ładunek wagonów towarowych
« dnia: 20 Czerwca 2010, 15:17:19 »
Czy byłaby możliwość poprawienia w starterze, w zakładce "Składy", listy dostępnych ładunków, tak by zgadzała się z wpisami w pliku .chk danego wagonu?
Przykład: wagony Falns (440V), w pliku 440V.chk jest zapis: LoadAccepted=Coal,Ore,Calcium, tymczasem w starterze do wyboru jest: passengers, coal, stones. To samo dotyczy cystern i platform. Jasne jest, że wpisy można zmienić ręcznie, ale skoro starter ma wpisywanie "na piechotę" zastąpić, to może warto by to poprawić?

Offline Mihau

  • Wiadomości: 1696
  • Grafika - brak ciągnie z procka
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Ładunek wagonów towarowych
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwca 2010, 15:22:00 »
Możesz sobie wpisać w starterze w to okienko coś innego np Calcium.
Strażak-ratownik, kierowca OSP Susz

Offline Doktor M

  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Ładunek wagonów towarowych
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca 2010, 17:26:29 »
Tylko żeby wiedzieć co wpisać, to trzeba tak czy inaczej najpierw zajrzeć w plik .chk danego wagonu, żeby sprawdzić, jakie ładunki są akceptowane. Moje pytanie bardziej zmierzało do tego, aby można było wyeliminować taką konieczność, tak by można było dokonać pełnej "konfiguracji" składu z poziomu startera. Wiem, że można to sprawdzić z zakładce "Tabor posiadany", ale na przykładzie podanego wyżej wagonu 440V, zauważyłem, że pod zakładką "Charakterystyka" - "Load" jest podany tylko węgiel, choć z pliku .chk wynika że możliwości jest więcej (Calcium, ore).

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Ładunek wagonów towarowych
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwca 2010, 20:11:12 »
Sprawa była poruszana przeze mnie już dość dawno temu, ale jakoś na razie bez odzewu...
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6252.msg116943.html#msg116943