Autor Wątek:  Wydzielone z: "Przewozy Regionalne wypowiadają wojnę PKP Intercity"  (Przeczytany 1135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amadeoen57

  • Wiadomości: 46
  • Wybierz Przewozy Regionalne!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Po drugie, jak często zdarza się na IR jednostka z plastikowymi siedzeniami? Raz na ile?

Kilka razy widziałem plastik na IR Wrocław - Warszawa. Na E30 wczoraj widziałem 3 pociągi IR prowadzone zwykłymi EN57/71 (co prawda z miękkimi siedzeniami) oraz 2 prowadzone ET22 + bohuny. We Wrocławiu wbrew pozorom na IR przeważają kible.

A co do niezdrowej konkurencji miałem na myśli to, że PR uwalili pociągi na kilku liniach na Dolnym Śląsku, a w zamian za to uruchomili kilka par InterRegio, dla których przecież istnieje alternatywa w postaci TLK, a alternatywy dla skasowanego połączenia Lubań - Zgorzelec nie ma żadnej.

Więc jeśli kosztem dojazdów ludzi do szkoły i pracy, uruchamiane są dublujące się połączenia na głównych magistralach, to jest wszystko ok.?



Tam i tak nikt nie jeździł (zg-lubań). A tobie jak się nie podoba INTERREGIO to morda! Wszyscy chcą INTERREGIO bo jest 3 razy tańsze od TLK!

Bocznica.
ZiomalCl

 Pieniactwo.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2010, 12:44:17 wysłana przez ZiomalCl »