Autor Wątek:  Rejestracja kont na forum  (Przeczytany 35578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

 • Administrator
 • Wiadomości: 3679
  • Zobacz profil
  • www.eu07.pl
 • Otrzymane polubienia: 28
Rejestracja kont na forum
« dnia: 02 Kwietnia 2010, 08:17:41 »
Informacja dla nowych userów, po dokonaniu rejestracji nowego konta, każdorazowo musi być zaakceptowane przez Administratora, czasami jednak wymagamy potwierdzenia rejestracji konta poprzez link aktywacyjny, wysyłany na Wasz adres mailowy. Warto sprawdzić czasami, szczególnie podczas dłuższego niż 2 dni oczekiwania na rejestracje czy nasz mail nie znajduje się w skrzynce oznaczonej jako SPAM. Jeżeli nadal występują problemy proszę przesłać zgłoszenie na adres: rewizor@eu07.pl, podając IP, login oraz adres mailowy na którym zarejestrowano konto.

Jeżeli nie odwiedzaliście nas przez dłuższy okres czasu i nie pamiętacie swojego hasła, skorzystajcie z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO. Próba rejestracji kolejnego konta powoduje automatyczne odrzucenie takowego konta.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2011, 22:34:24 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline AtapiCl

 • Zasłużony dla Symulatora
 • Wiadomości: 4426
  • Zobacz profil
  • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
 • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Rejestracja kont na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Stycznia 2011, 18:18:03 »
Przypominam również, iż po zarejestrowaniu się na forum każdy nowy użytkownik otrzymuje dwie wiadomości na adres email. Pierwsza - automatycznie wysłana po założeniu konta przez Was poprzez zaakceptowanie Regulaminu i kliknięcie na przycisk "Rejestracja" informująca o założonym koncie.

UWAGA! Należy w tym kroku upewnić się, iż wiadomość ta została dostarczona na Wasz adres email podany przy rejestracji!

Druga wiadomość - decyzja Administratora. W zależności od niej, może w tej wiadomości znajdować się link aktywacyjny Wasze konto lub wiadomość informująca o odrzuceniu konta.

Jeśli z jakichś przyczyn nie otrzymaliście pierwszej wiadomości w ciągu kilku godzin od założenia konta, należy upewnić się że wiadomość ta nie jest filtrowana przez żadne oprogramowanie ani też nie znajduje się w katalogu SPAM. Gdy mimo tego nadal żaden email do Was nie dotarł lub oczekujecie kolejny dzień na drugi z linkiem aktywacyjnym, należy wysłać wiadomość pod jeden z poniższych adresów opisując problem.

Należy podać przy tym nick, datę rejestracji oraz adres email, który został przy niej użyty.

Adres korespondencyjny:
administracja@eu07.pl
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpnia 2022, 21:26:11 wysłana przez Stele »