Autor Wątek:  Wytyczne dot. wypowiedzi dla osób związanych z projektem  (Przeczytany 12403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milek7

  • Administrator ds. Technicznych
  • Wiadomości: 1003
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 746
Wytyczne dot. wypowiedzi dla osób związanych z projektem
« dnia: 14 Czerwca 2020, 21:35:03 »
Poniższe informacje obowiązują wszystkich użytkowników posiadających rangę na forum.

Cieszymy się że jesteś z nami w gronie twórców symulatora MaSzyna!

Pamiętaj jednak że posiadanie rangi wiąże się również z obowiązkami. W szczególności przypominamy o punktach regulaminu: zakazy 19, 20, 21 oraz 25. Dużą wagę przywiązujemy do kultury wypowiedzi, zarówno na forum eu07.pl jak i poza nim.
Pamiętaj aby nigdy nie poniżać, obrażać, ani używać wulgaryzmów w stosunku do innych osób w swoich wiadomościach. Ewentualna słuszność wysuwanych przez Ciebie oskarżeń, lub samo stosowanie nieodpowiednich wyrażeń przez rozmówcę, nie może być usprawiedliwieniem do użycia obelg.
Nigdy nie stosuj działań odwetowych, zawsze zachowuj profesjonalny ton wypowiedzi. Nieporozumienia próbuj wyjaśniać używając merytorycznych argumentów. Jeżeli takie nie odniosą skutku, z pewnością również nie przekonasz rozmówcy obrzucając go obelgami. Takie działanie nie osiągnie żadnych efektów, a może tylko zaszkodzić wizerunkowi naszego projektu.

Liczymy że nie zaprzepaścisz udzielonego Ci kredytu zaufania. W przypadku jakichkolwiek naruszeń powyższych zasad Administracja forum będzie wyciągać konsekwencje, gdy tylko dowie się o zaistniałej sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwca 2020, 22:46:00 wysłana przez Milek7 »