Autor Wątek:  Su45  (Przeczytany 6191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marekG

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Su45
« dnia: 18 Listopada 2003, 08:40:58 »
Problem dotyczy pociagu prowadzonego przez Su 45  a nastepnie "przejmowanego" przez " eu07-536. Ja podczepilem gagarina zamist suki ale to niczego nie zmienia. Problem polega na tym, ze po przyjezdzie na stacje gagarin zatrzymal sie daleko za semaforem (za rozjazdem nawet) po czym po chwili ruszyl ze skladem i pognal do szopy razem z wagonami! Alez sie zdzwilem szczegolnie ze dostalem pozwolenie na dalsze manewry a pozniej normalny odjazd jakbym mial podczepiony sklad :)
A co do nowego patcha to szkoda tylko ze sie patykow nie podnosi :) poza tym super zabawa ze sprezarka no i te wentylatory, szczegolnie po wylaczeniu fajnie bucza :) Teraz to juz czekamy cierpliwie na kanarka
Pozdrowionka papa,patyki w gorze obydwa

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Su45
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Listopada 2003, 09:55:07 »
Mozliwe ze odczepianie zostalo sknocone z powodu poprawienia
bledu z cofaniem. Widocznie dziala tu zasada zachowania
ilosci bledow :)

[%sig%]

Offline pirek2

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Su45
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Listopada 2003, 13:18:17 »
U mnie to suka jedzie dalej do koniewic. Jadac osobowym na skrzyzowaniu w kopalni mijalem ja.

Pozdrawiam
pirek2

[%sig%]

Offline marekG

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Su45
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Listopada 2003, 13:31:01 »
suka zostwia wagony w wielkim kacu tylko wtedy gdy odpalasz symka przez eu07-536.bat . wtedy wyjezdzasz lokiem spod szopy i czekasz a potem manewrujesz. W kazdym innym przypadku suka jedzie z wagonami az do koniewic
Pozdrowionka papa,patyki w gorze obydwa

Offline Leszek

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Su45
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopada 2003, 19:09:30 »
U mnie wszystko w porządku, pociąg zatrzymuje się głęboko w peronach, zostawia wagony i nawet szybko znika za wiaduktem.

[%sig%]
Pozdrawiam, Leszek

Offline marekG

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Su45
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Listopada 2003, 23:07:05 »
Ja już nie wiem od czego to zależy, tym razem zatrzymałem loka blisko semaforu i wtedy suka elegancko zrobiła wszystko jak trzeba. No cóż może to błąd z typu tych wędrownych co to się objawiają w różnych miejscach i o różnych porach:)
A propos patcha jeszcze to zauważyłem że wracając eu07-536 z pociągiem pośpiesznym Koniewice=>WK zaraz za K dostaję stop na semaforze. POnieważ mi się nudziło to pojechałem mimo tego, ku mojemu zdziwieniu na następnych semaforach było zielone aż do semaforu przez Dejawami Kopalnią (tzn semafor wcześniej niż wjazdowy). Na wjazdowym cały czas stał jamnik pomimo wolnego przejazdu. A no i byk , tego spotkałem tuż za Koniewicami...
Pozdrowionka papa,patyki w gorze obydwa

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Su45
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopada 2003, 23:05:10 »
Hmm widać każdemu suka zachowuje sie inaczej. Ja wczoraj wybrałem jazdę EU07-536, włączyłem przetwornicę, kompresor itd, postanowiłem poczekać na Gagarina, tak żeby się przyjrzeć (bo dawno nie widziałem w realu ;-) ) Gdy już zbliżałem się "mojego" żeberka przy peronie 1, zauważyłem że po tym samym torze jedzie w moim kierunku SU45 z wagonami która mineła semafor. Dałem więc po hamulcach, zawróciłem i uciekłem aż do szopy, a wredny skład podążył za mną, mimż że mój lok stał zahamowany za obrotnicą to i tak został zepchnięty aż wyskoczyło NullTrack. Następnym razem bez ociągania się pojechałem na dworzec i okazało sie że pociąg dostaje białe światło na semaforze jeszcze zanim sie zatrzyma (no chybaże zatrzymuje sie naprawde wcześnie na początku peronu, tego nie mogę stwierdzić). Tak czy inaczej odkrywanie takich dziwnych zachowań jest bardzo ciekawym zajęciem, co nie znaczy że proszę o więcej błędów ;-)

BTW. Witam wszystkich na forum, czytuje już od dosyć dawna ale jakoś teraz po zmianie naszło mnie żeby się wreszcie zarejestrować.

Offline marekG

  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Su45
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Listopada 2003, 08:37:30 »
z tym przygladaniem sie gagarinowi to juz kiedys przetestowalem i bylo dokladnie to samo, tzn suka mi uciekla ale nie pogonila za mna do szopy na szczescie :). W takich sytuacjach ja wyskakuje z loka i zap... do najblizszej zwrotnicy zeby poslac napastnika w cholere :)
Pozdrowionka papa,patyki w gorze obydwa

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Su45
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Listopada 2003, 14:20:14 »
A umnie SU45 Jak dojedzie do Kaca to stanie i zaraz potem przestawia sobie nawrotnik i jedzie do tyłu do skwarek Ciekawe to nie ? to już nawet się w poprzedniej wersji pojawiało jak sobie zamiast suki stonke wstawiłem i włączyłem sobie Bd którego podmieniłem jazda do kaca a potem wsteczny
Inter City - Polskie Porządne Pociągi