Autor Wątek:  Probelm na trasie Zwierzyniec.  (Przeczytany 5372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TheArejon

  • Wiadomości: 170
  • I like horn ST44!
    • Zobacz profil
    • Youtube
  • Otrzymane polubienia: 0
Probelm na trasie Zwierzyniec.
« dnia: 09 Maja 2012, 15:50:05 »
Wszystko przebiega ok do czasu kiedy dojeżdżam do Psiar Śródmieścia - dostaje S1, muszę czekać, aż stojący obok mnie pociąg towarowy prowadzony przez dwie lokomotywy SM48 wyminie mnie, ale tego nie zrobi. Skład stoi cały czas w miejscu, lokomotywy nawet nie są uruchomione. Próbowałem zmienić na inną SM42, ST45, ale taki sam efekt. Event na wyjazd dla tego pociągu został wywołany jak i gotowość w radiu, ale dalej nic.
Kolejowa Galeria TheArejon'a thearejon.cba.pl

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maja 2012, 15:54:36 »
Używaj exe wydanego razem z paczką, a nie testowego. Jak dużymi literami trzeba napisać, że na tych nowszych exe mogą błędnie działać scn itd?
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maja 2012, 15:59:35 »
Jest jeszcze i drugie wyjście. Spokojnie czekać na PC2011 w której to wiele, wiele rzeczy zostało już poprawionych.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline TheArejon

  • Wiadomości: 170
  • I like horn ST44!
    • Zobacz profil
    • Youtube
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maja 2012, 16:06:48 »
Czekać, czekać tak wszyscy mówią, ale, żeby coś było konkretnego podane to nie. Skorzystam z pierwszej opcji czyli wymienię exe. Dzień bez MaSzyny to ciężko przeżyć, a zanim to PC wyjdzie. Temat można zamknąć.
Kolejowa Galeria TheArejon'a thearejon.cba.pl

Offline sektor 77

  • Wiadomości: 212
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
    • Zobacz profil
    • rock
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maja 2012, 18:49:18 »
Czekać, czekać tak wszyscy mówią, ale, żeby coś było konkretnego podane to nie. Skorzystam z pierwszej opcji czyli wymienię exe. Dzień bez MaSzyny to ciężko przeżyć, a zanim to PC wyjdzie. Temat można zamknąć.
Z całym szacunkiem, ale zamiana exe w tym przypadku jest nie zbędna - to na pewno pomoże ;)

Offline SKP

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1692
  • Stwierdzanie Końca Pociągu
    • Zobacz profil
    • Śledź na bieżąco odjazdy z Twojego ulubionego przystanku - Gdańsk
  • Otrzymane polubienia: 32
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Maja 2012, 18:56:46 »
Czekać, czekać tak wszyscy mówią, ale, żeby coś było konkretnego podane to nie. Skorzystam z pierwszej opcji czyli wymienię exe. Dzień bez MaSzyny to ciężko przeżyć, a zanim to PC wyjdzie. Temat można zamknąć.
Z całym szacunkiem, ale zamiana exe w tym przypadku jest nie zbędna - to na pewno pomoże ;)
Nie niezbędna, nie niezbędna... Przecież na innych misjach AI umie podjechać do semafora... Sawi napisał, że jest drugie rozwiązanie. Na upartego można by było zrobić prowizoryczne rozwiązanie tego problemu, ale nie ma to sensu wobec zbliżającej się PC11.
Scenarzysta teoretyk. Trasopisarz doświadczalny.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Maja 2012, 21:38:30 »
Jasne można by zastosować prowizorkę, ale jak sam napisałeś nie ma to sensu i tego się trzymajmy. Co do PC11 wyjdzie jak będzie w pełni gotowa i co najważniejsze przetestowana. @adsim już o tym wspominał w luźnym wątku.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Maja 2012, 00:59:35 »
Jasne można by zastosować prowizorkę, ale jak sam napisałeś nie ma to sensu i tego się trzymajmy. Co do PC11 wyjdzie jak będzie w pełni gotowa i co najważniejsze przetestowana. @adsim już o tym wspominał w luźnym wątku.
Nasuwa się taki wniosek: póki co nie ma sensu zgłaszać błędów gdyż nadchodzi nowa paczka i dorabianie protez do PC2010 nie ma sensu. Istotne jest to, że wobec tego należałoby wstrzymać pomoc w zakresie samych scenerii oraz taboru, gdyż nie ma to sensu...?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Maja 2012, 20:44:14 »
Masło jest maślane, tak to jest napisane. Czytałem ten post wiele razy próbując go zrozumieć i szczerze nie bardzo go pojmuje czytając go za każdym razem. Odnośnie chwilowych protez TAK zgadza się, takie dorabianie ich do PC 2010 nie ma sensu gdyż praktycznie PC11 jest bliżej niż dalej.
« Ostatnia zmiana: 11 Maja 2012, 20:49:29 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Probelm na trasie Zwierzyniec.
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maja 2012, 23:57:05 »
Puenta w zamyśle miała wyglądać tak, że de facto można zamknąć działy w pomocy doraźnej jeśli nie dotyczą problemów generowanych przez sprzęt. Odpowiedzi innej niż "poczekaj na nową PC" i tak pytający nie uświadczy.