Autor Wątek:  Problem z Null Track na Linii 53  (Przeczytany 3943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalwi

  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z Null Track na Linii 53
« dnia: 16 Lutego 2010, 20:12:58 »
Witam! Jestem całkowitym nowicjuszem jeśli chodzi o Maszynę i w związku z tym prosiłbym o pomoc i wyrozumiałość. Na początku chciałbym przekazać wyrazy mojego szczerego uznania dla twórców najnowszej paczki całościowej. A teraz do rzeczy, tak jak w temacie moim problemem jest błąd Null Track pojawiający się zawsze w tym samym miejscu tj. na rozjazdach przed drugą stacją jadąc od strony Sandomierza. Czytając wątek dotyczący problemów z paczką całościową zauważyłem, iż wiele osób zgłaszało ten defekt i padały odpowiedzi, iż błąd ten wraz z pierwszą łatką zostanie rozwiązany. Jednak mam do was pytanie czy istnieje jakiś sposób aby ten problem już teraz samemu rozwiązać Pozdrawiam

Było o tym napisane. Wystarczyło poszukać. Zamykam.
ZiomalCl
« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2010, 05:37:03 wysłana przez ZiomalCl »

Offline nowy05

  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
    • Galeria fotograficzna Krzysztofa Nowaka i Łukasza Konopa
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Null Track na Linii 53
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2010, 20:41:53 »
Witam. Właśnie przejechałem się na linii 053 i pojawił się ten sam błąd, i nie wiem dlaczego.
www.EU06.pl Zapraszam do oglądania!

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Odp: Problem z Null Track na Linii 53
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2010, 21:07:14 »
Tam jest po prostu Null Track i wywala symulator, z powodu nieistniejącego toru. Możecie usunąć to dwie zwrotnice między torami (tam gdzie występuje Null Track) i pozostałe tory połączyć flexem, tylko to nie jest całkowite rozwiązanie tego problemu. Poczekajcie na poprawkę, w której będzie to poprawione.