Autor Wątek:  wspomnień czar...  (Przeczytany 1932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
wspomnień czar...
« dnia: 08 Stycznia 2010, 23:46:14 »
Siemandero,

Dawno mnie nie było na forum, powitać chciałbym wszystkich userów, jak i dawną "elitę" ;-)

Sprawa wygląda prosto, czytałem wątki i tak mje naszło na wspomnienia związane z tym forum...

Pamiętacie jakieś grube akcje?

Ogólnie wspominam cały ruch aktywnych twarzy na Mariusza, dokładnie już nie pamiętam o co poszło ale wówczas zaobserwowana została mała rewolucja na forum ;-)
« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2010, 00:00:50 wysłana przez ZT-POZNAN »
www.et22.pl - zapraszam

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: wspomnień czar...
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Stycznia 2010, 23:49:37 »
Pamiętam, że grubsza dyskusja rozwinęła się po tym jak @Mariusz1970 chciał odkupić od @Barta modele siódemek wraz z kabinami. Nie wiem jakie byłyby tego konsekwencje. Nie mi jest oceniać to zachowanie, ale myślę, że @Mariusz1970 chciał dla nas, zwykłych userów dobrze. Na szczęście ten problem już nas nie dotyczy.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: wspomnień czar...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Stycznia 2010, 23:52:17 »
A to chyba mnie już wtedy nie było, pamiętasz może, w którym to roku się działo?
« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2010, 00:01:19 wysłana przez ZT-POZNAN »
www.et22.pl - zapraszam

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: wspomnień czar...
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Stycznia 2010, 23:53:13 »
O ile dobrze pamiętam to było w roku 2007. Teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć, w którym miesiącu. Zaraz poszukam, wrzucę link.

Edit: Legendo Barcie...

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: wspomnień czar...
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Stycznia 2010, 01:09:47 »
Najlepsza była chryja o avatary z NKT :D

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Odp: wspomnień czar...
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Stycznia 2010, 02:06:02 »
ZT_Poznan,
Ja już też nie pamiętam dokładnie tych wszystkich grubych akcji, ale pamiętam, że po jednej z takiej grubej akcji, że Shax swego czasu podejrzewał u ciebie jakąś chorobę psychiczną. Pamiętam, że zarzucił linkiem do wikipiedii, tylko nie pamiętam jaka to była...
Pamiętasz może? ;),
Ale na wypadek jakbyś nie pamiętał, to nie trudź się:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5286.msg53405.html#msg53405

Pamiętam, że największa zadyma pomiędzy mną a tobą była o posługiwanie się znakami zastrzeżonymi przez osoby to tego nieuprawnione. Próbowałeś mi wcisnąć kit bądź celowo bądź z niewiedzy. I wtedy doszło do 'rewolucji' na forum, gdyż jeden admin przestraszył się dwóch czy trzech cfaniaczków-zadymiarzy na forum (to był ten przez ciebie nazwany ruch), znaczy się niespójność działań adminów (jeden banował, drugi ten przestarszony odbanowywał). Wtedy widząc decyzję tego przestraszonego, wycofałem się z moderowania:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6979.0.html

W sumie nie wyciągałbym tego, ale sam się prosiłeś. Proponuję abyś zajął się czymś pożytecznym dla projektu. Do końca w sumie nie wiem jakie były twoje intencje wspominając mnie w tym poście, ale proponuję, abyś się ode mnie odp....  i nie prowokuj 'synku' na przyszłość. Lepiej napij się mleka, ....
Jeśli naszły cię wspomnienia i chciałeś się nimi podzielić, to człowiek na poziomie, zaczyna od siebie i od swoich 'dokonań'.
I tym należało się 'pochwalić' w pierwszej kolejności.

A tak na poważnie, moim zdaniem to rewolucja na forum zaczęła być wtedy, gdy adminem został Rewizor. Były osoby na forum dla innych nie do ruszenia, Rewizor je ruszył...

Sprawa wyjaśniona, zapobiegawczo bocznica.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 09 Stycznia 2010, 08:53:08 wysłana przez REWIZOR »