Autor Wątek:  Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.  (Przeczytany 2397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcin65103

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.
« dnia: 26 Grudnia 2009, 17:05:08 »
Cześć.
Nie inaczej jak w temacie. Otóż jechałem ostatnio lokomotywą EP07-1014 z Wrocławia do Gdyni przez Poznań no i od samego początku bardzo mi się ona spodobała więc chcę stworzyć tą lokomotywę i kabinę do niej. Niestety, karta pamięci na której miałem zdjęcia z kabiny i z zewnątrz niestety przepadła. I tu moja prośba czy ktoś posiada może zdjęcia takowej lokomotywy? Jeśli tak to proszę przesłać mi je na pw.
Mam jeszcze takie pytanie czy ktoś może mi wyjaśnić albo podać linka do strony na forum gdzie będzie dokładnie napisane jak stworzyć trasę i lokomotywę oraz kabinę do niej? Z góry dziękuję za pomoc.

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudnia 2009, 17:32:30 »
Na forum są poradniki, wystarczy poszukać. Ja osobiście odradzam, ponieważ nowy model do takiej siódemki jest w fazie tworzenia, bądź będzie się tworzył (sugeruję się informacjami zawartymi w dziale ''Na Warsztacie''). Do tego trzeba doświadczenia. Nie da się tego opanować w ciągu tygodnia. Zapewne Twój zapał jest chwilowy i za kilka dni Ci minie. Wiele było użytkowników, którzy coś chcieli zrobić, bądź zaczynali, a końca do tej pory nie widać i pewnie nie zobaczymy. Karta pamięci przepadła? Możesz to sprecyzować?
Oczywiście zachęcam do współpracy z autorami modeli/kabin, podesłaniu zdjęć, ale nie zabieraj się od razu za takie zaawansowane rzeczy.
Pozdrawiam

Offline Marcin65103

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudnia 2009, 18:00:18 »
Dziękuję za poradę! A wie kolega może kto jest twórcą kabiny do ''budyniów''. Bo ja bardzo lubię te lokomotywy i chciałbym pomóc komuś kto je tworzy. Mogę służyć fotkami bo mam dostęp do lokomotywowni we Wrocławiu Głównym także nie widzę problemu. A jeżeli chodzi o tę kartę pamięci to po prostu wyjąłem ją z aparatu do kieszeni i chyba mi gdzieś została ale chyba w 1014. Będę musiał pogadać z mechem ;) Może on ją widział.

Offline Szociu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 828
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 54
Odp: Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudnia 2009, 20:39:22 »
Dziękuję za poradę! A wie kolega może kto jest twórcą kabiny do ''budyniów''. Bo ja bardzo lubię te lokomotywy i chciałbym pomóc komuś kto je tworzy. Mogę służyć fotkami bo mam dostęp do lokomotywowni we Wrocławiu Głównym także nie widzę problemu. [...]
Obecnie chyba nikt nie pracuje nad Budyniami, istnieją EP07-10xx będące modyfikacją modelu EU07 autorstwa Barta i kabina do nich autorstwa mariusza glogau do pobrania tutaj: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,11000.0.html. Możesz pobawić się w jej przerabianie, ale ostrzegamy, że wymaga to podstawowej wiedzy nt. modelowania i budowy plików .t3d. Na Twoim miejscu zacząłbym od prostych budynków, @Żabek kiedyś stworzył ładny tutorial, użyj szukajki :)
Pozdrawiam.
Piotrek

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Chciałbym stworzyć nową lokomotywę do symulatora.
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudnia 2009, 23:09:26 »
Coś mi tu bajki opowiadasz. Miałeś fotki EP07-1014, ale straciłeś kartę pamięci na której były. W następnym poście piszesz:
Cytuj
Mogę służyć fotkami bo mam dostęp do lokomotywowni we Wrocławiu Głównym także nie widzę problemu.
To w czym problem aby powtórzyć fotki EP07-1014.

Nie wiem czy 15 latek może tak chodzić po lokomotywowni i robić fotki.

Temat zamykam i kieruję na bocznicę.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2009, 09:12:54 wysłana przez Krzysiek626 »