Autor Wątek:  Problem z su 46 i ew 58  (Przeczytany 2429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marik

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z su 46 i ew 58
« dnia: 28 Października 2009, 15:53:50 »
Witam, tak jak w temacie mam problem z SU 46 i EW 58, polega ona na tym, że ani SU ani EW nie mogą same występować w scenerii bo jak zrobię wpisy i je zapisze to odpalam okno wyboru misji i nie ma ich tam widocznych , tak jak by nie było misji, jak dodam do SU np EU to obie muszą być w trybie headdriver bo inaczej sytuacja jak wyżej, tj skład nie jest widoczny, taki sam problem z EW musi być z EN 57 bo inaczej też jej nie widzi i muszą być obie w HEADDRIVER, dodam jeszcze, że EW ma nierówną pracę silnika. Pozostałe misje działają dobrze nawet z podmianą lub dodaniem lokomotyw

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Problem z su 46 i ew 58
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Października 2009, 16:03:07 »
Winą za brak widoczności pojazdów w starterze jest brak wpisów w pliku dynamic.dat. Plik ten jest w katalogu Dynamic/PKP, można go edytować w notatniku. Jak to zrobić znajdziesz na forum bo temat wielokrotnie był poruszany. To tyle jeśli używasz startera start.exe.
Proponuje pobrać starter RA - znajdziesz na ten temat informacje w dziale na warsztacie - w nim widać wszystkie pojazdy w scenerii, bez względu na plik dynamic.dat.
« Ostatnia zmiana: 28 Października 2009, 16:33:33 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline marik

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z su 46 i ew 58
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Października 2009, 14:59:42 »
z Z góry powiem, że nie rozumiem o czym mowa i co napisałeś. bo aż tak Nie jestem zagłębiony w informatyczną część symulatora z uwagi na swój wiek i ograniczenia wynikłe tym, że za moich młodzieńczych czasów nie było komputerów.za cholere nNie mogę znaleźć jak edytować ten plik i dodam, że u mnie on się nazywa DYNAMIC.BAK, a co do startera to czy masz na myśli tą ikonkę którą odpalam symulator? jJeśli tak, to nie mogę znaleść tej RA co napisałeś i dodam, że obecnie korzystam z tego co było w dieselpaczce.
Zapewniam że za moich czasów też nie było komputerów, a także wielu innych ciekawych rzeczy. Za to pamiętam jak oglądałem transmisje lotu na księżyc (na żywo). Popraw styl pisania bo trudno zrozumieć co piszesz. Na forum jest wyszukiwarka plików i nie trzeba mieć wielkiej wiedzy do znalezienia odpowiednich plików i paczek.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2009, 15:30:51 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Problem z su 46 i ew 58
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Października 2009, 16:26:52 »
Wagony nie potrzebuja takowych wpisow(chyba ze chcesz w nich sie przejechac lecz jest wymagane do nich wnetrze).
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.