Autor Wątek:  Odp: Rotfl!  (Przeczytany 1529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HornExpert371

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Rotfl!
« dnia: 29 Września 2009, 16:51:16 »
Poco tam jakiś Taurus nie lepiej tańsza i szybsza dziewiątka?

Po co nam dziewiątka skoro możemy SP42 przerobić ?
Nudziło mi się i zmieniłem ze 2-3 parametry w chk SP42. Wprowadziłem maszynę w poślizg (było coś koło 300km/h), potem skorzystałem z piasecznicy i lokomotywa wyleciała jak z procy. Przy prędkości ponad 11 tysięcy km/h (to nie jest żart) wykoleiła się... Przebytą drogę liczyło mi w setkach tysięcy kilometrów :D Było chyba z 200 000km przejechanych. A jechałem niecałe 5 minut...

Screena nie mam, bo nie myślałem :P
Chk też nie mam, pozmieniałem za dużo i symulator się nie odpalał... trzeba było wziąć oryginalną fizykę.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Odp: Rotfl!
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Września 2009, 16:54:58 »
Po co kombinować z .chk, jak można po prostu wpisać dowolną prędkość początkową pojazdu w .scn.

Offline puma2091

  • Wiadomości: 463
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Rotfl!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Września 2009, 17:37:31 »
HornExpert371 , ale w tym problem że ja nic nie przerabiałem notabene bez debugmode jechałem. Jak również zaczynałem od zera kilometrów.

Offline HornExpert371

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Rotfl!
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Września 2009, 21:12:41 »
Po co kombinować z .chk, jak można po prostu wpisać dowolną prędkość początkową pojazdu w .scn.

Bo lubię się bawić ;)
Chciałem przerobić SP42 "po swojemu" (np. dałem dźwięk silnika od BR232, zwiększyłem moc silnika w chk z 8 razy, wszystkich zmian nie wypiszę bo trochę by to czasu zajęło) i to giga przyspieszenie wyszło całkiem przypadkowo.


HornExpert371 , ale w tym problem że ja nic nie przerabiałem notabene bez debugmode jechałem. Jak również zaczynałem od zera kilometrów.

Ja również zaczynałem od 0 na zegarku.
Co do osiągów EP09 nie są mi one obce - nie raz zdarzyło się śmigać dziewiątką powyżej 250km/h :P

Posty po za tematem wątku, bocznica.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 30 Września 2009, 08:26:22 wysłana przez Krzysiek626 »