Autor Wątek:  Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?  (Przeczytany 1177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« dnia: 26 Września 2009, 01:43:50 »
Brakuje mi że paczki całościowe nie są na bieżąco aktualizowane. Nie mam na myśli aby co dodatek robić aktualizację paczki, ale co jakiś np. kwartał była aktualizowana paczka.
Brakuje ci, ale jednoczesnie krytykujesz probe realizacji twoich oczekiwan:http://eu07.pl/forum/index.php/topic,13175.msg134217.html#msg134217
@libertyn89: Musimy się przyzwyczaić do tego - zachowanie @Anreja to typowe polactwo, odbierające siły do pracy nad czymś :/
Jasne a czy ja Ci odbieram siły do pracy. Problem w tym, że najchętniej czytałbyś, to co chcesz przeczytać.
Żadna firma nie aktualizuje swoich gier wypuszczając nową paczkę. Jedyne rozwiązanie, to dodatki do symulatora powinny być zaopatrzone w instalator. Oczywiście prosty dla użytkownika który zwykle bywa leniwy, a często oczekuje że ktoś zrobi coś za niego.
To Ty napisałeś a nie ja. Nie wmawiaj mi to czego nie napiasłem. Skoro ostatnio aktualna paczka jest z 2006 roku i trzeba sciągać wszystkie dodatki i aktualizacje. To na co durnowata ankieta. Jak zauważyłem, jeśli kto kolwiek wypowie się krytycznie, odrazu zostaje uciszony.

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Września 2009, 03:41:46 »
Jasne a czy ja Ci odbieram siły do pracy. Problem w tym, że najchętniej czytałbyś, to co chcesz przeczytać.
A popatrzyłbyś uczciwie na to, co powiedział chociażby libertyn89 trzy posty wyżej. Anrej, mówisz raz tak, raz siak. Podejrzewam ambiwalencję. Greckiego odpowiednika nie powiem, bo się obrazisz. Nie sądzę też, by poruszany przez Ciebie problem był to sposób czytania Twoich słów przez @ShaXbee. Może nie taki Twój cel, ale chyba zgodzisz się ze mną, że jeżeli ktoś nie jest zdecydowany na jedną z dwóch opcji, które są na dodatek sobie przeciwne, wprowadza to rozmówców w dezorientację, czasem zakłopotanie, a w końcu rozłożenie rąk. Nic się nie chce robić, jak nie wiadomo, w którą stronę pójść, by uzyskać zadowolenie użytkowników. Bo dla siebie samych paczki się nie robi.

Cytuj
To na co durnowata ankieta.
Szanowny pan chce wyrażać swoje zdanie, czy swoje emocje?

Cytuj
Jak zauważyłem, jeśli kto kolwiek wypowie się krytycznie, odrazu zostaje uciszony.
Nie od razu. Najpierw dostaje ostrzeżenie ;-)

Powiem to tak. Ponieważ tak naprawdę wypowiadasz się krytycznie wobec samego siebie, to zgodnie z tym co zauważasz, sam powinieneś się uciszyć. :D

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Września 2009, 10:25:55 »
Problem jest w tym, że Anrej uprawia krytykanctwo do tego stopnia, że zaczyna zjadać swój własny ogon. Zapomina co pisał przed paroma minutami. Dla niego wszystko jest źle, bezsensu i w ogóle durne. Oczyświście wszystko oprócz jego samego. Dużo przymiotników, a żadnych konstruktywnych pomysłów.

Wcale nie musimy być do takiego zachowania przyzwyczajeni - można uciszyć gościa i od razu atmosfera powinna poprawić się. W dłuższej perspektywie nie da rady z kimś takim prowadzić żadnej dyskusji (siła argumentu dla niego nic nie znaczy), to wtedy stosuje się argument siły.
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2009, 10:41:09 wysłana przez Mariusz1970 »

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Czego Wam brakuje najbardziej?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2009, 10:46:51 »
Może chce powiedzieć coś z sensem do tego stopnia, że wydaje mu się, iż mądrze brzmi tylko krytyka, jeżeli nie ma o czym mówić.

PS. Zastanawiam się nad lepszym udźwiękowieniem, czy by coś było wykonalne dodać. Jakiś szum, dźwięków przemieszczania się po rozjazdach, rodzajów tarcia obręczy na łukach. Może faktycznie można bardziej różnorodnie.

Zbędna dyskusja. Bocznica.
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2009, 22:38:48 wysłana przez Krzysiek626 »