Autor Wątek:  Modele osób do Krzyżowej.  (Przeczytany 7126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rozi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1931
  • Są zdjęcia = są modele.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 135
Modele osób do Krzyżowej.
« dnia: 13 Sierpnia 2009, 02:37:23 »
Witam. Mam przywilej zaprezentować modele osób + model ławki z daszkiem (okapu) do Krzyżowej. Modele ludzi są porozstawiane na wszystkich stacjach, jednak modele ławek tylko na tych większych.

Cytat: info.txt
Dziękuję za pobranie paczki.

--=INSTALACJA=--

Archiwum należy wypakować do głównego katalogu MaSzyny. Uwaga! Jeżeli nadpiszesz pliki scenerii tymi z paczki, zostaną zamienione wszystkie składy, które zmieniłeś. Jeśli chcesz tego uniknąć, musisz otworzyć plik ze scenerią i przed "First Init" dopisać: "include rozi/krzyzowa2-posers.inc end". Jeżeli jednak używasz scenerii z mojej paczki, musisz wejść do katalogu "scenery" i tam usunąć "krzyzowa2_ET22-1018.scn" oraz "krzyzowa2_ET22-804.scn" oraz w "scenery/krzyzowa2/" - "sc2_sklady_ET22-1018.scm" oraz "sc2_sklady_ET22-804.scm".

--=ZAWARTOŚĆ=--

Paczka zawiera modele ludzi i model ławki z daszkiem.

***Modele ludzi pochodzą z www.3dmodelfree.com. Autor modeli ludzi: aXYZ Design. Licencja strony nie zabrania używania modeli do celów niekomercyjnych***
Model ławki z daszkiem wykonałem ja. Dziękuję @Krzyśkowi626 za podesłanie zdjęć na teksturę.

Pozdrawiam Rozi

Dziękuję @Krzyśkowi626 za podesłanie zdjęć na ławkę. Życzę miłego użytkowania paczki :)
Specjalna dedykacja dla @Profety, cytat:

Mnie od dawna brakuje w symku ludzi. Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy trasopisarze zapominają o... sobie właściwie. W końcu kolej jest dla ludzi, nie?

Link: http://eu07.pl/userfiles/4234/krzyzowa2-modele_12.zip
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpnia 2009, 00:04:00 wysłana przez REWIZOR »

Offline kwiatek3

  • Wiadomości: 206
  • Nowe wcielenie Gagarina
    • Zobacz profil
    • Punkt informacyjny symulatora (Pomoc z uruchomieniem itd.)
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Modele osób do Krzyżowej.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpnia 2009, 20:14:40 »
Całkiem przyjemniej się jeździ. Mam pytanie, czy modele osób będą robione też do innych scenerii?
Pozdrawiam załogę eu07.pl
Profil: Technik Transportu Kolejowego

Offline Szociu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 828
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 54
Odp: Modele osób do Krzyżowej.
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Sierpnia 2009, 20:20:46 »
Całkiem przyjemniej się jeździ. Mam pytanie, czy modele osób będą robione też do innych scenerii?
Tak, obecnie na warsztacie jest Quark, będą dodane Panie :)
Pozdrawiam.
Piotrek