Autor Wątek:  Wydzielone z "Konkurs screenów."  (Przeczytany 1469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sm 42 driver

  • Wiadomości: 320
  • Trasopisarz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 70
Wydzielone z "Konkurs screenów."
« dnia: 31 Maja 2009, 16:02:13 »
Witam. Dziś nie będzie wyników konkursu za maj. W tym miesiącu dotarł do mnie tylko 1 screen. Użytkownikowi, który go nadesłał dziękuję. Wobec zaistniałej sytuacji postanowiłem przedłużyć czas nadsyłania screenów do 25.06 bieżącego roku. Mam nadzieję, iż dotrze do mnie trochę screenów, zwłaszcza dlatego, że wydawane będą nowe modele, z którymi można zrobić naprawdę fajne screeny :)
Pozdrawiam

Wydzielam.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2009, 00:13:21 wysłana przez Akvin »

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Konkurs screenów.
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maja 2009, 17:16:43 »
Ja myślę, że idea konkursu upadła. Z każdym miesiącem coraz mniej i coraz to gorsze obrazki oglądamy. Obserwując dział ''najlepsze screeny'' wydaje mi się, iż istnieje tam mała rywalizacja, kto lepszego wrzuci ;). Nie wiem czy jest potrzeba ciągnięcia dalej tego konkursu. Dużo osób o nim już zapomniało...

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Konkurs screenów.
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Maja 2009, 17:24:55 »
Po pierwsze, wydaje mi się, że temat upadł ponieważ duża część polskiego taboru jest w fazie przygotowań bądź testów, więc przyszli autorzy screenów pewnie czekają na modele(to samo się tyczy scenerii). Druga sprawa to nagroda. W zasadzie jest wyróżnienie poprzez post, nie wiem, jakaś ranga na okres miesiąca typu 'screener miesiąca' czy coś w tym stylu.

Pozdrawiam
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Konkurs screenów.
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Maja 2009, 17:38:08 »
A mi się zaś wydaje, że bezwzględu na to czy będę jeździł nowym EN57 na trasie Tunel, czy starym EN57 w Jelitkowie, nie będę się skupiał na tym jak tu dobrze ustawić, żeby zrobić screen-a, tylko na jeździe. To nie jest symulator fotografii...Jak ktoś coś ciekawego ma do pokazania to są od tego tematy w dziale ''screeny''.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Konkurs screenów.
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Maja 2009, 20:52:29 »
Poczekamy do tego 25.06 i wtedy się zadecyduje czy jest sens kontynuowania konkursu.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...