Autor Wątek:  Wydzielone z: Brakujące pliki  (Przeczytany 1167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mechanik88

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 172
  • TROLL
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Brakujące pliki
« dnia: 07 Lipca 2009, 08:49:28 »
@ZiomalCL: Nie wiem do kogo miałbym wysłać PW z prośbą dlatego napisałem na forum.

Dokładnie tak, zgadzam się z użytkownikiem @muri. @ZiomalCL, rozumiem że jesteś moderatorem i musisz dbać o porządek na forum ale w tej kwestii się z Tobą nie zgodzę. Wysyłanie setek meili z zapytaniem czy ktoś posiada ową teksturę, wliczając w to że ktoś jeszcze ją posiada graniczy niemalże z cudem. Według mnie @muri postąpił dobrze, gdyż wiadomość taką widzą wszyscy i być może ktoś znajdzie się koledze pomóc. Pewnie zadasz pytanie, to niech sobie sam ściągnie paczkę czy coś w tym stylu, odpowiedzi jest wiele:np brak czasu, być może słaba znajomość komputerów, słaba szybkość internetu itd. Powód @muri'ego poznałem i wysłałem, nawet jakby ktoś nie miał konkretnych argumentów to i tak bym wysłał, bo może kiedyś ja czegoś będę potrzebował i zwrócę się o pomoc. dal tego WARTO POMAGAĆ BO JEST TO SŁUSZNA SPRAWA, NIE JEST CZYMŚ ZŁYM.

Odniosę się do pewnej kwestii. Jak niektórzy tutaj nie zauważyli - dopisek pochyloną czcionką to cytat wprost z Regulaminu. Zacytowałem cały punkt. Część odnosi się do sytuacji i jasno wyjaśnia, że nie prosi się o wysyłanie czegoś na maila. A nie? I o to się rozchodzi, a nie o sam fakt, że prosi na forum o teksturę. To jest ta subtelna różnica. Druga sprawa - @muri adwokatów nie potrzebuje. Jeśli chce o tym podyskutować -> PW. Nie ma miejsca na publiczne żale.
Wydzielam.
ZiomalCl


Nie tak być nie może, Moderator zadziałał prawidłowo to Wy źle to zinterpretowaliście. Masz pretensje do Moderatora, to ja dodam od siebie cytaty z Regulaminu:
"Nie pisz całego posta kolorem innym niż domyślny, pogrubieniem, kursywą czy też wielkimi literami (z włączonym Caps Lock) - w tym ostatnim przypadku także tytułu wątku (uznawane jest to za krzyk, a z pewnością przez wszystkich bardzo źle odbierane). Nie nadużywaj znaków "??" czy "!!" ani emotikonów, czyli tzw. uśmieszków (to nie jest GG ani czat)".

"Nie pisz na forum próśb o wysłanie czegoś na mail. Używaj do tego Prywatnej Wiadomości".

"Forum to nie księga skarg i zażaleń - nie wyrażaj tu swego żalu np. na temat złego potraktowania Cię przez moderatora lub admina. Od tego są prywatne wiadomości. Pamiętaj też, że moderator i admin nie mają obowiązku tłumaczyć się ze swojej decyzji".

Wniosek, Moderator w tym przypadku był zbyt łagodny, brak ostrzeżenia pomimo naruszenia trzech punktów Regulaminu.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 07 Lipca 2009, 15:16:23 wysłana przez REWIZOR »