Autor Wątek:  EU07 i inne opisy  (Przeczytany 2914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomek

  • Gość
EU07 i inne opisy
« dnia: 05 Kwietnia 2004, 01:21:15 »
Witam,

Takie pytanie mam na temat opisow lokow.  Czy ktos ma zamiar zrobic opis historyczny do EU07 i innych lokow, cos w stylu EN57?  Pytam sie bo nie wiem na ile mam wolna reke do zrobienia czegos takiego.  Czy ja sam moge to zrobic po angliesku?  Czy ktos sie na to musi zgodzic?  Troche durnie to brzmi ale chce sie upewnic. :)

Pozdrawiam

Tomek

Offline Bartek

  • Wiadomości: 378
  • MaSzyna Team Member since 2003
    • Zobacz profil
    • http://republika.pl/gliniecki
  • Otrzymane polubienia: 5
EU07 i inne opisy
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwietnia 2004, 08:11:32 »
Myślę, że jak masz możliwości to rób. Opis (szczęgólnie EU07 się przyda) będzie po angielsku, a potem się go na polski przetłumaczy.

Ja mam też inną koncepcję, ale muszę porozmawiać o tym z Iwanem. Chodzi o to, że jak się kliknie na angielskiej wersji strony link "News" to wejdzie się na stronę, na której będą opisane aktualne postępy prac na symkiem (będę ją redagował w oparciu o info z forum). Brakuje czegoś takiego moim zdaniem. Jak ktoś wchodzi na stronę np. raz na 3 tygodnie to musi sprawdzić w Download czy coś się zmieniło czy nie. A tak dostanie prostą i czytelną informację. Obecny link prowadzi do działu Aktualności na forum, w którym są informacje po polsku. Nie ma to sensu IMHO.
Pozdrawiam z Gdyni Wielkiego Kacka,
Bartek

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
EU07 i inne opisy
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwietnia 2004, 09:50:08 »
Popieram ten pomysł, Bartek.

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
EU07 i inne opisy
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwietnia 2004, 13:41:12 »
Na fajne i mądre rzeczy zawsze jest zgoda :)
Zresztą miałem kiedyś pomysł żeby na en wersji strony była
fotka tabliczki z nazwami producentów EU06 - Twój pomysł to niejako kontunuacja tamtego.

Tomek

  • Gość
EU07 i inne opisy
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwietnia 2004, 21:49:58 »
Wiec sie za to wezme powoli (niestety).  Ale ktos musi to przeczytac na koncu zeby nie wyszlo tak ze EU07 powstalo w Stalinogrodzie i zostalo testowane w Kosmodromie ;).  Chodzi zeby to zwerifikowac dla upewnienia.  A co do tabliczki od EU06 to jak popieralem kiedys tak i popre teraz, trzeba bedzie ja wstawic gdzies w ten opis, czy gdzies tam indziej.

Pozdrawiam