Autor Wątek:  Wydzielone z " Moja skromna galeria filmowa"  (Przeczytany 3246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z " Moja skromna galeria filmowa"
« dnia: 11 Marca 2009, 07:40:35 »
Witam!

Coś nowego...



Ta kabina do ep09, nie została wydana oficjalnie, więc dlaczego się nią chwalisz.
...

Offline Icek

  • Wiadomości: 15
  • Jestem trolem
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marca 2009, 07:41:06 »
:)     Dostałem pozwolenie od REWIZORA!


Jakiego REWIZORA ?

 Zakaz pisania za podawanie nieprawdziwych informacji.

REWIZOR
 
« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2009, 16:56:14 wysłana przez REWIZOR »

Offline Wojtek22

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marca 2009, 11:02:46 »
Może i masz pozwolenie od Rewizora ale bodajże Rewizor nie jest autorem kabiny ... Więc powinieneś mieć zgodę od autora .

Offline intel

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marca 2009, 11:49:47 »
A autorem jest @Kurs a modyfikował ją @Mkaczy?. Chyba.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Wydzielone z
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marca 2009, 13:03:04 »
Co za róznica od kogo sie ma zgode na czarnym rynku uzywanych modeli/dodatków to nie istotne. Jak sie autor modelu zglosi to sie kolega wytlumaczy.

Offline Wojtek22

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marca 2009, 14:01:13 »
Tak , tylko że użytkownicy którzy niedawno dostali bana (tzw. Mystic czy Wilu) to autor nie skarżył się na to że zrobili filmiki z udziałem kabiny Mkaczego czy Barta . A mimo to dostali bana , poza tym nie wiem czy Rewizor ma prawo dawać zgodę na umieszczanie nieoficjalnego dodatku bez omówienia sprawy z autorami .

A skąd wiesz że REWIZOR na coś wydał zgodę ? Nie tolerujemy tutaj adwokatów.
REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2009, 20:35:23 wysłana przez REWIZOR »

Monczan_SP32

  • Gość
Wydzielone z
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marca 2009, 14:20:57 »
Panowie, panowie, panowie... Jeżeli REWIZOR postąpił tak, że wykroczył poza swoje kompetencje, to nie nam go rozliczać. Także z udostępniającym film będzie dyskutował zapewne autor kabiny. Cóż, popatrzmy sobie na filmik, dopóki możemy się napatrzeć - a kto jak i dlaczego odpowie za coś, lub nie - to już nie nasza sprawa. Domyślam się, że kto miał nacisnąć "zgłoś do moderatora" to już to zrobił.

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wydzielone z
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marca 2009, 14:55:48 »
A moim zdaniem temat "unoff'ów" (swoją drogą to chyba wszystko co nowe w symku od 2004 roku jest unoff) będzie ciągnął się w nieskończoność. Nigdy nie uda się raz na zawsze rozstrzygnąć tej kwestii. Zawsze znajdzie się ktoś kto pochwali się jaki to jest super bo "mam coś czego inni mieć nie będą". Nie pomogą działania administracji i banowanie userów, bo te dodatki po prostu pozostaną na komputerach banitów, a stamtąd będą mogły "pójść w obieg". Szkoda również, że część osób z działów devs i bugs nie zawsze zachowywała się stosownie do zajmowanej przez siebie pozycji... Wtedy nie było by całego zamieszania. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z modelem @Barta. Wystarczy dobrze sprawdzić - pół YT go ma... A co do kwestii pozwolenia dla kolegi @Icek. REWIZOR zagląda dość często na forum, więc poczekajmy na jego reakcje.

Mądre słowa.
REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2009, 20:36:57 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam, Karol

Offline murphy77

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marca 2009, 15:20:17 »
Ja nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś ma przykładowo niewydaną kabinę i ją pokazuje to wszyscy od razu chcą banować tego  użytkownika.Jeśli ma to ma i już, przecież nie ukradł tego tylko ktoś mu to udostępnił, a pierwszą osoba która udostępniła swoje dzieło to autor, który popełnił błąd dając ową kabinę w niepowołane ręce.

Głupi ten co ma a się chwali, sam sobie jest winien.
REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2009, 20:37:56 wysłana przez REWIZOR »

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marca 2009, 15:25:06 »
Ja nie rozumiem dlaczego jeśli ktoś ma przykładowo niewydaną kabinę i ją pokazuje to wszyscy od razu chcą banować tego  użytkownika.Jeśli ma to ma i już, przecież nie ukradł tego tylko ktoś mu to udostępnił, a pierwszą osoba która udostępniła swoje dzieło to autor, który popełnił błąd dając ową kabinę w niepowołane ręce.
Przecież jest wyraźnie napisane:
Cytat: regulamin
Jeżeli pobierasz nieopublikowany plik od osoby, która nie jest autorem niepublicznego dodatku, a sam nie należysz do grupy DEVS/BUGS jesteś traktowany na równi jak to Ty rozpowszechniałbyś niepubliczne dodatki do symulatora Maszyna424

Czas oczyścić OT.
/ Żuk
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2009, 16:01:09 wysłana przez Żuk »