Autor Wątek:  Wydzielone z "Wykolejenie EP09 w Pszczynie"  (Przeczytany 1322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monczan_SP32

  • Gość
Wydzielone z "Wykolejenie EP09 w Pszczynie"
« dnia: 16 Lutego 2009, 19:53:10 »
To jest takie "Marcin, a tata powiedział", "słyszano" (kto słyszał?) "ponoć"... Jedynym konkretem jest to, że Epoczka miała postój w Pszczynie.
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale silnik trakcyjny tak jest połączony z osią, że musiałby spaść razem z nią, gdyby teoretycznie mogła mieć miejsce sytuacja, że spada oś łącząca koła...

Wydzielam.
Akvin
« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2009, 22:04:49 wysłana przez Akvin »

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wykolejenie EP09 w Pszczynie
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2009, 19:55:14 »
@EU07-457, no koledze pewnie chodzi o to, że na dachu leżała ta oś i nagle spadła ;)
@maciekmaciek: Tata doniósł... jesteś gość! Respect! Nikomu nic się nie stało jak ta oś spadła?
Pozdrawiam, Sławek

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Wykolejenie EP09 w Pszczynie
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lutego 2009, 19:58:50 »
Nikomu nic się nie stało jak ta oś spadła?
No, pewnie koła odskoczyły wtedy na boki, bo nic je nie łączyło, i EP09 zaryła w szyny pudłem, maszyniście wylała się kawa... Przepraszam, nie mogłem się opanować :P

Offline murphy77

  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Wykolejenie EP09 w Pszczynie
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lutego 2009, 20:02:12 »
Cytuj
  Przepraszam, nie mogłem się opanować :P

To czas najwyższy to uczynić.

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Odp: Wykolejenie EP09 w Pszczynie
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lutego 2009, 20:05:41 »
No, pewnie koła odskoczyły wtedy na boki, bo nic je nie łączyło, i EP09 zaryła w szyny pudłem, maszyniście wylała się kawa... Przepraszam, nie mogłem się opanować :P
Sięgnąłeś dna... I zapukałeś od spodu.
To jest takie "Marcin, a tata powiedział", "słyszano" (kto słyszał?) "ponoć"... Jedynym konkretem jest to, że Epoczka miała postój w Pszczynie.
Dlaczego stwierdzasz co jest konkretem, a co nie skoro nie masz bladego pojęcia o czym mówisz?
Poprawcie mnie, jeżeli się mylę, ale silnik trakcyjny tak jest połączony z osią, że musiałby spaść razem z nią, gdyby teoretycznie mogła mieć miejsce sytuacja, że spada oś łącząca koła...
Poprawiam Cie. Mylisz się. Może kolega @maciekmaciek nie wyraził się zbyt precyzyjnie, ale zapewniam Cie, ze sobie tego nie wymyślił.
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Wykolejenie EP09 w Pszczynie
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lutego 2009, 20:14:33 »
Cytuj
Dlaczego stwierdzasz co jest konkretem, a co nie skoro nie masz bladego pojęcia o czym mówisz?
A co ma moje pojęcie do tego, że @maciekmaciek nie ma pewności w przekazywaniu informacji? Informacja o postoju w Pszczynie nie była poprzedzona domniemaniem. Jako, że wierzę ludziom na słowo, to byłem w stanie w ten fakt uwierzyć, bo wyglądał on w jego przekazie wiarygodnie.

Cytuj
Poprawiam Cie. Mylisz się.
Dziękuję za poprawę.