Autor Wątek:  Olowiane Obrecze  (Przeczytany 4145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomek

  • Gość
Olowiane Obrecze
« dnia: 23 Marca 2004, 19:29:18 »
Witam,

No po uruchomieniu symka udalo mi sie przejechac i sprawdzic kila rzeczy.  Zauwarzylem ze obrecze sie bardzo latwo scieraja, raz w poslizg przy starcie wpadlem i dostalem info:thin wheel.  Zakladam ze obrecze sie starly.  Czy to nie jest zbyt latwo??

Druga spraw to jadac EU07 ten lok ledwie co sie rozpedza od 100 km/h w gore.  Kiedys szedl jak z procy i do 120, dosc szybko sie dochodzilo, teraz to piluje na 6 boku i ledwie co osiagam ta szybkosc.  Czy to tak ma byc?

Szukalem w forum na ten temat ale nic nie moglem znales wiec jesli sie powtarzam to przepraszam z gory

Pozdrawiam

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Olowiowe Obrecze
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marca 2004, 21:10:40 »
>Druga spraw to jadac EU07 ten lok ledwie co sie rozpedza od 100 km/h >w gore.  Kiedys szedl jak z procy i do 120, dosc szybko sie dochodzilo, >teraz to piluje na 6 boku i ledwie co osiagam ta szybkosc.  Czy to tak >ma byc?

cześć

Na szczęście właśnie zostało to zmienione i jest tak jak mówisz, czyli dobrze. Wcześniej było to kompletnie skaszanione, w rzeczywistości przy 80 kmh już na 6 boku śmigasz. I tak jak w naturze, tak w symulatorze po przekroczeniu 110 kmh trudniej się rozpędza.
Zwróć uwagę na amperomierze i prędkość jak wbijasz boki i przypomnij sobie jak to było poprzednio. Teraz jest dobrze, chociaż z pierwszego na drugi to coś za dużo trochę mi na amperomierzach podskakuje jeszcze.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Olowiane Obrecze
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marca 2004, 22:49:18 »
co do tych ołowianych obręczy, ołowianych kół... ja mam nadzieję, że w końcu te poślizgi zostaną poprawione. A nie, żeby przy zaciągniętym na full hamulcu koła jeszcze ileś tam czasu wytracały poślizg.

I przy okazji - nie dało by się zrobić, że jak trzymam Enter  - to przycisk wciśnięty i działa, a jak puszczam to się zwalniam przycisk. Bo ja właściwie dalej nie bardzo wiem, na jakiej zasadzie w symku działa ten antypoślizgowy. A już o wykorzystaniu go przy jeździe luzem nie ma co mówić...

Tomek

  • Gość
Olowiane Obrecze
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marca 2004, 02:01:50 »
Cytuj
I przy okazji - nie dało by się zrobić, że jak trzymam Enter - to przycisk wciśnięty i działa, a jak puszczam to się zwalniam przycisk. Bo ja właściwie dalej nie bardzo wiem, na jakiej zasadzie w symku działa ten antypoślizgowy. A już o wykorzystaniu go przy jeździe luzem nie ma co mówić...


To samo mam pytanie.  Co wiecej, jak sie uzywa piasecznice?  To tez magia duza, bo nie wiem kiedy mam ja wlaczona a kiedy nie.  Zazwyczaj jak wpadam w poslizg to wlaczam antyposlizgowy.  Z ktorego miejsca jest uruchamiana piasecznica w loku?  To moze by ulatwilo sprawe w obsludze jej.  NIe raz zdazylo mi sie ze piasku nie mialem i nie wiem kiedy mi on mi sie skonczyl.

Pozdrawiam

Offline OlO_EU

  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
    • Outsourcing IT
  • Otrzymane polubienia: 3
Olowiane Obrecze
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Marca 2004, 00:24:11 »
bugi bugi i jeszcze raz bugi antyposlizg laduje przez elektrozawor 0.2 atm w loka przezco liniowe nie rozlaczaja (w symku dodatkowo sypie piach ale tak nie powinno byc)

OlO_EU

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Olowiane Obrecze
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marca 2004, 19:30:05 »
Gdzie pojawia się okienko zjechanych obreczy ???

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Olowiane Obrecze
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Marca 2004, 20:05:28 »
Jak nacisniesz F1