Autor Wątek:  Quark_noc  (Przeczytany 2303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline danielek

  • Wiadomości: 271
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 7
Quark_noc
« dnia: 01 Lutego 2009, 18:22:20 »
Witam,
Brakuje mi eventów na Quark_noc dotyczących semafora D w Dejawach, próbowałem wpisywac coś dot. semafora lecz wywala mi symka. Bardzo proszę o przesłanie prawidłowo działających eventów. Z góry dziękuje.
Miłośnik stonek i siódemek :)

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Quark_noc
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lutego 2009, 18:58:10 »
Quark Noc wyszedł. Jest w katalogu dodatków w sceneriach. Ale było coś nie ten teges związanego z dodaniem tych lamp.
Co do eventów, to są te same co na zwykłym Quarku (są?), bo w nocnym to tylko świecące lampy są dodane. Więc jeśli tamte działają, to możesz pogrzebać. Jeśli się mylę, to proszę, poprawcie.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Quark_noc
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lutego 2009, 20:10:30 »
Quark Noc wyszedł. Jest w katalogu dodatków w sceneriach. Ale było coś nie ten teges związanego z dodaniem tych lamp.
Co do eventów, to są te same co na zwykłym Quarku (są?), bo w nocnym to tylko świecące lampy są dodane. Więc jeśli tamte działają, to możesz pogrzebać. Jeśli się mylę, to proszę, poprawcie.
Jeśli chodzi o dodawanie lamp  i pliki w samej scenerii było wszystko wporządku. To nie jest odpowiedź na pytanie.

Witam,
Brakuje mi eventów na Quark_noc dotyczących semafora D w Dejawach, próbowałem wpisywać coś dot. semafora lecz wywala mi symka. Bardzo proszę o przesłanie prawidłowo działających eventów. Z góry dziękuje.
Jeśłi zaś chodzi o źle działający event dla semafora D w Dejawach to masz podmienionego inca tego semafora. Być może brakuje Ci całego modelu, niestety ja poprawnym nie dysponuję.
Może któryś z kolegów zapoda.
« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2009, 20:21:44 wysłana przez REWIZOR »