Autor Wątek:  Promocja szkoły na targach  (Przeczytany 2938 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mytnik

  • Wiadomości: 576
  • Administrator
    • Zobacz profil
    • Mój kanał na YT
  • Otrzymane polubienia: 1
Promocja szkoły na targach
« dnia: 21 Lutego 2009, 21:02:09 »
Witam. Mam do was pytanie, w jaki sposób wypromowalibyście szkołę na targach.
Chodzi o kierunki: teleinformatyka, mechanika , budownictwo, elektronika, informatyka, ochrona środowiska.
I trzeba te wszystkie kierunki upchnąć ma jakiś kilku-kilkunastu metrach kwadratowych.
W jaki sposób byście to zaprezentowali. Czekam na wasze pomysły.

Offline Marcin1992

  • Wiadomości: 327
  • Nokia Modder
    • Zobacz profil
    • Modyfikacje telefonów Nokia - www.NokiaHacking.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Promocja szkoły na targach
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego 2009, 23:31:58 »
W teleinformatyce warto pokazać możliwości współczesnych komórek. Szczególnie systemy operacyjne Symbian, Windows Mobile, oraz ogólne możliwości współczesnych oprogramowań w komórkach.

Sigman

  • Gość
Odp: Promocja szkoły na targach
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lutego 2009, 18:29:21 »
Przy ochronie środowiska wyjaśniłbym działanie chłodni kominowych i uświadamiał ludziom, że nie zatruwają one środowiska i wszystkie filmy oraz zdjecia ukazujące chłodnie kominowe jako "wielkie kominy dymiące trującymi dymami" są wynikiem niewiedzy lub żerowania na ludzkiej nieświadomości. Denerwują mnie ci, którzy ukazują chłodnie kominowe w złym świetle, że niby tak one zatruwają, a w rzeczywistości NIC nie zatruwają, emitują tylko czystą parę wodną.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Chłodnia_kominowa

Offline Charlie89

  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Promocja szkoły na targach
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lutego 2009, 21:24:25 »
W teleinformatyce warto pokazać możliwości współczesnych komórek. Szczególnie systemy operacyjne Symbian, Windows Mobile, oraz ogólne możliwości współczesnych oprogramowań w komórkach.

Teleinformatyka to nie tylko technologia GSM, (wiem bo w tym roku kończe ten profil:)  ma bardzo szeroki zakres. Ale przedewszystkim to systemy sieci przewodowych i bezprzewodowych (technologie, standardy i wszystko co z nimi związane). Pokazanie najnowszych  urządzeń GSM czy GPS jest dobrym pomysłem ale można było by zaprezentować możliwości potężnego serwera, ale to było by chyba za drogie i zbyt nudne dla "zielonych" (w temacie - nie chodzi mi o elkologów) :D

@Sigman: Zgadzam w całej rozciągłości:) Ekoterrorysci pojechali ładnie w Bełchatowie :)
Z miasta gdzie początek swój bierze Warta a kończy się CMK :)