Autor Wątek:  Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA  (Przeczytany 78329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MK_Mariusz1982

  • Gość
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #90 dnia: 03 Kwietnia 2008, 19:43:36 »
Witam

Trafiłem na niego w portalu Onet.pl. Wszedłem na stronę symka i tam też zobaczyłem że można pojeździć EN57, szybko pościągałem to co trzeba było aby pojeździć, uruchomiłem trasę Quark, misje oczywiście z EN57 i gdy symek się załadował i byłem już w kabinie to pierwsze wrażenie było bezcenne. Z początku miałem trochę problemów z uruchomieniem ale czytając F.A.Q oraz metodą prób i błędów udało się w końcu odpalić jednostkę i ruszyć w drogę. Po dzień dzisiejszy gram w maszynę i pełnię funkcję mechanika.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2008, 19:47:11 wysłana przez MK_Mariusz1982 »

Offline janek32

  • Wiadomości: 567
  • EMIT Ghp400M4C
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #91 dnia: 03 Kwietnia 2008, 20:25:39 »
Witam,
ja się dowiedziałem o MaSzynie szukając chyba dodatków do Trainz.
-Środa 844012.
-Zgłaszam się.
-Zapytaj energetykę, czy zapłacili rachunki, luzem ciągniemy i jest 2900.

Offline MuNiO

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #92 dnia: 03 Kwietnia 2008, 23:30:03 »
Znalazlem info na pl.misc.kolej lub szukajac w googlach cos o EU07. To byly czasy widoku tylko z kabiny, odjazd na boczek i po parunastu metrach koniec zabawy :)

Offline Wilu

  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #93 dnia: 04 Kwietnia 2008, 13:19:31 »
Usłyszałem od kolegi, że posiada on "GRĘ O POCIĄGACH" w której jest fajna syrena wysoko i niskotonowa :P Więc postanowiłem pożyczyć (płytę) . Męczyłem się kilka ładnych godzin żeby ruszyć 7-mką, a kiedy już tego dokonałem wybijało mi nadmiarowy i nie wiedziałem jak sobie z tym poradzić :P Miało to miejsce w 2003 roku.

Offline SM31-113

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 448
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #94 dnia: 04 Kwietnia 2008, 13:20:32 »
Ja szukałem zdjęć EU07 w googlach i trafiłem na strone główną MaSzyny.
 Pobrałem  i ruszyłem w swoją pierwszą trase na ET22 z węglarkami.
Na początku miałem problemy z ruszeniem ale po kilku godzinach jeździłem już bez kłopotów.
Pobrałem symka też na szkolny komputer na kółku informatycznym. Po pięciu minutach cała klasa razem  z nauczycielem od Techniki jeździli symulatorem.

WOMEN

  • Gość
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #95 dnia: 04 Kwietnia 2008, 16:04:51 »
U mnie to czysty przypadek sprawił, że znalazłam a raczej znaleźliśmy link do MaSzyny.
Kilka lat temu, razem z narzeczonym potrzebowaliśmy sprawdzić, o której odjeżdża pociąg w tym celu weszliśmy na stronę PKP. Znaleźliśmy odpowiedni pociąg wraz z miłym i bardzo przyjemnym dodatkiem :D, (link do MaSzyny), – hmmm jaka to była radość….

Offline marcepan

  • Wiadomości: 176
  • Kocham SKM...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #96 dnia: 04 Kwietnia 2008, 16:18:59 »
Ja dowiedziałem się od jakiegoś ziomka w Warszawie wschodniej na peronie 4. Zauważył że robię zdjęcia taborowi i spytał czy jestem mk. Odpowiedziałem,że jestem i on opowiedział mi o MaSzynie. To był sierpień 2007 roku.
SP/ST/SU45 & EN57/71 LOVER. | Za nastawnikiem: SU45-097 i 196: 0,5 km. | Posiadam dokładne opisy i plany wszystkich lokomotyw spalinowych polskiej produkcji.  

Offline Poscikk

  • Wiadomości: 668
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Kwietnia 2008, 12:37:37 »
Ja widziałem jak syn nauczycielki informatyki gra na lekcji w jakieś "pociągi". No to się zapytałem co, jak, gdzie, skąd i tak się potoczyło ;) Zacząłem grać w 2004 roku, ale na forum właściwie od 2006 :)

Za sterami 138 godzin 28 minut :)

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Kwietnia 2008, 23:34:54 »
A ja szukałem dobrego symulatora polskich kolei. No i pierwszym jaki ściągnąłem była MaSzyna EU07-424. Było to ok. 2004/2005r. Pamiętam tą prostotę kabin. ;) Mimo iż wtedy tabor maszyny był ubogi i trasy praktycznie łąki i kilka budynków to jazda sprawiała mi wiele przyjemności. Czytałem forum, dowiadywałem się coraz to nowszych rzeczy o projekcie. Dzięki temu nie mam żadnych trudności z rozwiązywaniem różnych problemów. Śmiało mogę potwierdzić, że na forum można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego.

Offline tomeqp

  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #99 dnia: 06 Kwietnia 2008, 14:43:52 »
A ja MaSzynę znalazłem szukając symulatora modeli latających :) Ściągnąłem od razu, ale niestety mój sprzęt nie pozwalał na jazdę. Tak MaSzyna przeleżała u mnie na dysku około roku. Po kilku próbach udało mi się uzyskać 0,04 FPS w Zwrotnicowie, co było rekordowym wynikiem :D W końcu kupiłem nowy komputer i tak jeżdżę do dziś.
Pozdrawiam

Monczan_SP32

  • Gość
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Kwietnia 2008, 21:07:29 »
Ja szukałem w necie czegokolwiek pod hasłem "symulator kolejowy" no i się doszukałem. Wtedy były to jednak czasy, w których miałem GeForce MX400 64MB, P4 1,6 GHz, i... 128 RAM. To ostatnie było dla symka nie do zniesienia xD Po prostu nie dało się na takim konfigu grać, jak na scenerii Testowo osiągałem 3 FPS... w porywach. Zapomniałem o nim, i nadal katowałem BVE i MSTS'a :P
Ale rok temu zmieniłem sprzęt na Core 2 Duo T7200, Radeon X1600 i 1 GB ramu, co sprawia, że nie muszę w ogóle bać sie o FPSy :P
Właśnie od marca 2007 jeżdżę na maszynie codziennie, i musze przyznać, że od tamtej pory nie znalazłem nic lepszego i żałuję, że nie mogłem docenić wcześniej...

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #101 dnia: 06 Kwietnia 2008, 21:30:53 »
Hmmm....z MaSzyną jestem właściwie od samego jej początku. Nie pamiętam nawet jak to się stało, że znalazła się u mnie na dysku. Pamiętam na pierwszej trasie, jak jechało się kawałek, potem pod wiaduktem jechała siódemka luzem...pamiętam pierwsze próby z SBL-ką, czasy nie podnoszących się patyków....Tak się wciągnąłem, że "trzyma" mnie do dzisiaj. ;)

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #102 dnia: 06 Kwietnia 2008, 21:47:59 »
Hmmm....z MaSzyną jestem właściwie od samego jej początku. Nie pamiętam nawet jak to się stało, że znalazła się u mnie na dysku. Pamiętam na pierwszej trasie, jak jechało się kawałek, potem pod wiaduktem jechała siódemka luzem...pamiętam pierwsze próby z SBL-ką, czasy nie podnoszących się patyków....Tak się wciągnąłem, że "trzyma" mnie do dzisiaj. ;)

Taaa...pierwsze exe z działającymi patykami ... ahh te czasy, przygodę z Maszyną zacząłem gdzieś na przełomie 2003-2004, na forum dopiero od 2005.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline eu07_304

  • Wiadomości: 496
  • Rattus norvegicus
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #103 dnia: 08 Kwietnia 2008, 16:18:22 »
Gdzieś w październiku mój brat przyniósł od kolegi płytkę z Maszyną. To była wersja 220204. Pierwszą misję, jaką udało mi się włączyć po 5min oczekiwania był QuarkMCE na EU07-485. Pamiętam, że po pobieżnym przeczytaniu readme udało mi się przejść do drugiej kabiny i sym się zawiesił. Po miesiącu sprawnie władałem nastawnikiem SN61, Potem kibla, a później całej "lokomotywowni" dostępnej w tamtej wersji. Później zacząłem wprowadzać drobne modyfikacje typu zmiana trawy, zmiana składów i takie tam. Na forum zarejestrowałem się na początku lipca 2005.

D|-8---6-5-
A|-8---4-3-
E|-6---4-3-

Offline parowozek

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Kwietnia 2008, 18:20:38 »
U....ja to w sumie nie pamiętam kiedy to było,ale dawno,kiedy byłem jeszcze chłopcem w wieku 7lat, taki mi pomysł przyszedł żeby wejść na www.eu07.pl ,wtedy nawet gry do końca nie urochomiłem-nie chciało mi się czekać tyle :) .

Offline Piter

  • Wiadomości: 104
  • We8, mordo ty moja!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #105 dnia: 09 Kwietnia 2008, 11:38:24 »
Jeśli o mnie chodzi, było to w czasach, kiedy internet był luksusem, czyli w 2003 roku. O MaSzynie dowiedziałem się od wujka, który ściągnął mi ją na płytkę. Gdyby nie niskie FPS i nieładujące się tekstury (z winy realizującej motyw vanitas karty graficznej) symulator wciągnąłby mnie od razu. A tak zrobiła to dopiero w 2004 roku, kiedy to regularnie śmigałem ganzem po quarkmce, bo tylko tam miałem przyzwoite FPS :)

Offline mejdzel

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #106 dnia: 13 Kwietnia 2008, 23:15:28 »
\
Ja dowiedziałem sie z gazety Komputer Świat w opisie symulatorów kolejowych.

No właśnie ja też się z KS dowiedzialem. Tylko że wtedy mialem bardzo słaby komputer (procesor AMD Duron 700mHz)
i niemoglem wtedy pojezdzic.

Offline Michu46

  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #107 dnia: 17 Kwietnia 2008, 21:16:22 »
Ja znalazłem symka, jak szukałem symulatora LokSim 3D to patrze EU07 i myślę co to? I w ten sposób zainteresowałem się MaSyną, a potem Koleją i zostałem MK :):):)

Offline janek32

  • Wiadomości: 567
  • EMIT Ghp400M4C
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #108 dnia: 18 Kwietnia 2008, 11:54:27 »
Witam,
wypowiem się na ten temat jeszcze raz. A dokładniej, to nie pamiętam jak się dowiedziałem (pamiętam tylko, że przeglądając internet). Moje pierwsze uruchomienie MaSzyny (wersja 220204):

1. Włączenie misji na EN57 Koniewice - Wielki Kac
2. Czekanie...
3. W kabinie EN57
4. Próby ruszenia (nieudane)
5. Wyłączenie programu

Był to 2004 lub 2005 rok. Potem znowu spróbowałem ruszyć w 2007 roku i na początku udało mi się ruszyć SM03, potem SN61, a elektryki dopiero po kilku próbach (wina readme.txt, gdzie dalej pisało, że patyki nie działają).
-Środa 844012.
-Zgłaszam się.
-Zapytaj energetykę, czy zapłacili rachunki, luzem ciągniemy i jest 2900.

Offline Ali

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 17
  • MaSzyna Eu07
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #109 dnia: 22 Maja 2008, 14:54:08 »
Nudziło mi się i postanowiłem poszukać sobie jakiegoś właśnie dobrego SYMULATORA i znalazłem nazywa się MaSzyna Eu07 :)
//////,.,.,./////

Offline kgb

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 203
  • PTKiGK Zabrze
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #110 dnia: 22 Maja 2008, 15:49:20 »
Mnie zawsze ciągnęło w stronę lokomotyw...odkąd tylko pamiętam. Szukałem na internecie jakiejś gry która by pozwalała przejechać się w kabinie lokomotywy.  Przy pierwszym podejściu, czyli wpisaniu do google hasła "symulator kolei" nic nie znalazłem ciekawego co mogło mnie zainteresować. Dopiero przy drugim podejściu odkryłem stronę Eu07.pl. Ściągnąłem podstawowe pliki, ale gdy klikałem na archiwum rar wyskakiwał  mi komunikat "czym mam otworzyć?". Próbowałem otworzyć wszystkimi programami jakimi miałem na kompie. W późniejszym czasie odkryłem że tym programem którym mógłbym rozwiązać ten problem jest WinRAR. Rozpakowałem paczkę i załączyłem trasę quarkEN57. Przez całą noc męczyłem się z En57 i nic z tego nie wyszło, nad ranem włączyłem loka EU07 i po przeczytaniu kilkunastokrotnie pliku readme załączyłem obwód główny i ruszyłem z miejsca. Z tego co pamiętam do chyba nie dojechałem do pierwszej stacji, ponieważ wydawało mi się że tak długo jadę. Ściągnąłem Maszyne w wakacje 2004 i bezproblemowo jeździłem 07, tak w  sierpniu 2004. Zarejestrowałem się wtedy na forum, ale musiałem otrzymać link aktywujący. Niestety link dostałem bardzo długi czas po zarejestrowaniu bo, w październiku 2007.

Jak tutaj czytałem to dużo ludzi dowiedziało się od znajomych , więc ja muszę się pochwalić że około 30 osób wciągnąłem w Maszyne, ale niestety nie aż tak jakby się to wydawało. Uważają ją za grę która po jakimś czasie przemija.

Offline Gumis45

  • Wiadomości: 120
  • STRAŻ TO POWOŁANIE
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #111 dnia: 22 Maja 2008, 16:26:38 »
Ja dowiedziałem się od mojego wujka mechanika, bo gdzieś usłyszał ja kierownik pociągu mówił do konduktora.

Offline Gagarek

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 127
  • JESTEM TROLEM
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #112 dnia: 22 Maja 2008, 18:34:33 »
Pamiętam, że pisałem w tym wątku, ale nie mogę znaleźć posta. No więc tak: kiedyś, przypadkowo ściągnąłem MaSzynę. Z 15 minut się ładowała traska (chyba QUARK). Odinstalowałem, bo miało nie więcej niż 5 fps. A tu mi całkiem nie dawno (w marcu chyba) kolega wspomniał o MaSzynie, no i sobie przypomniałem. Pomógł mi skonfigurować  i... tak się zaczęło :D

Offline Groszek

  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Maja 2008, 23:07:09 »
Koleją interesuję się od bardzo dawna, być może dlatego, że oboje rodzice to kolejarze, na pietrze mam 2 sąsiadów maszynistów ZT w Katowicach i tak praktycznie całe życie z kolejarzami.W wieku 9 lat pierwszy raz przejechałem się lokomtywą, wrażenia cudowne i wtedy to zapamietałem dokładnie jej nazwę - EU07. O Maszynie dowiedziałem się oczywiście z internetu, jako że uwielbiałem ogladać zdjęcia lokomotyw i wszystkich innych zdjęć związanych z koleją  wpisałem w googlach EU07 i jakoś wtedy natrafiłem na stronę z symkiem. Jak zagrałem pierwszy raz to długo byłem pod dużym wrażeniem, chociaż wtedy to jeszcze nie było wielu działąjących funkcji (jak dobrze pamiętam to nie działały jeszcze światła, podnoszenie i opuszczenia "patyków" itd.)W Maszyne gram juz ładne pare latek i chciałem podziękować tym,  którzy przyczynili sie do jej powstania i ciągłego rozwoju. Dobra robota panowie:))

PS. To dzieki Maszynie, jak wlazłem do prawidziwej EU07 wiedziałem co i gdzie jest. 

Offline JONIN_EZT

  • Wiadomości: 918
  • Dalej student. Linia 202 maker
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #114 dnia: 23 Maja 2008, 12:33:33 »
Był kiedyś taki moment z ponad 2 lata temu jak chciałem znowu ściągnąc mechanika i uruchomic na DOSBoxie, bo coś mnie ponownie z kolejnictwem ruszyło (i dobrze, że się tak stało). Gdzieś zawędrowałem na jakąś stronę i był odnośnik na symulator związany z EU07. Jak się później okazało trafiłem właśnie na EU07-424. No i oczywiście pliki ze strony głównej (wersja wersja 220204) potem patch i dodatki. Wtedy zaczęła się przygoda z Symkiem. Później jeszcze trafiłem na forum gdzie początkowo jedynie przez tam 3-4 miesiące jedynie czytałem tematy, następnie wstąpiłem do forum.
To tyle.
Pozdrawiam
Linia 202
Układ torowy (tory główne) - 100%
Układ torowy (reszta) - 15%

Offline Wojcio1991

  • Wiadomości: 136
  • Pozdrowienia z E20!!!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #115 dnia: 23 Maja 2008, 17:12:32 »
Gdzieś zawędrowałem na jakąś stronę i był odnośnik na symulator związany z EU07. Jak się później okazało trafiłem właśnie na EU07-424.

Jakbym słyszał moją historię. Również szperałem po necie szukając pewnych informacji kolejowych i trafiłem na link do MaSzyny. Wszedłem i co się okazało? Że warto się nią "pobawić". No i tak bawię się już od 2 lat.
Zapraszam na stronę łowickich miłośników kolei
http://www.kolejowy-lowicz.eu/

Offline EP07-385

  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #116 dnia: 23 Maja 2008, 17:52:22 »
A ja szukałem fotek na onecie (i starym kompie :D) fotek byłem małym berbeciem (4 lata) i tak przez cztery lata kolejne.Potem na ósme urodzinki dostałem od dziadka Trainza 1.4, i wkurzyłem się bo nie było siódemek.Wchodze na Onet, wpisuje "symulator pociągu" i pierwsze hasło... MaSzyna EU07, wbijam i wyglądałem jakby mnie kibel rozjechał! (fotka kibla na stacji w Dejawach). Wciskam Download ssę... Otwieram, 5min. kolejne 5,Ctrl+Alt+Del :D. Potem wieczorem, caaałą noc się otwierało i jest! tnie się jak niewiem co wyłączam. Miesiąc później nowy komp i rura! I tak do teraz.
Z MaSzyną od 2004 roku | to już 17 lat! | Koleje Wielkopolskie

Offline Grzegorz KK

  • Wiadomości: 672
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #117 dnia: 23 Maja 2008, 20:12:06 »
Koleją interesuję się od bardzo dawna, być może dlatego, że oboje rodzice to kolejarze, na pietrze mam 2 sąsiadów maszynistów ZT w Katowicach i tak praktycznie całe życie z kolejarzami.
Podobnie jak ja :D tyle że ja mam w całym bloku maszynistów prawie (10 pięter):D. To się nazywa "całe życie z kolejarzami".:-)
Nikon D60+18-55 II
PMR Twintalker 5710 X2 (Niezawodna łączność na szlaku i w terenie)
Sony Full HD HDR-CX-115 (uzupełnienie siatki jakością FUll HD)

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #118 dnia: 10 Listopada 2011, 09:17:44 »
Ja również kolej mam we krwi. Ojciec był maszynistą, mama zwrotniczym. Mieszkam 10 metrów od stacji i mnie też otaczają sami kolejarze. ;)
O symulatorze dowiedziałem się przez przypadek, oglądając filmy na yt. Postanowiłem poszukać, szukałem i znalazłem. Pamiętam jak dziś, jedna z pierwszych wersji. kabina pomalowana w paincie, dźwięki z kosmosu. :) No i oczekiwałem na pojawienie się nowszych wersji.

Temat jest ponadczasowy, więc "odgrzanie" zostało w drodze wyjątku zaakceptowane przez Administrację; proszę nie raportować.
Winger
« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2011, 11:28:26 wysłana przez Winger »

Offline Exe

  • Wiadomości: 581
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Skąd dowiedziałeś się o symulatorze EU07 MASZYNA
« Odpowiedź #119 dnia: 10 Listopada 2011, 17:33:36 »
Skoro zostało odgrzane to mogę napisać. U mnie w rodzinie też było "trochę" kolejarzy. Prababcia - Dróżniczka, Pradziadek - Maszynista Parowozu, Dziadek - Maszynista Poj. Trakcyjnych, Tata - Maszynista Poj. Trakcyjnych, teraz jest na warsztacie, ale może wróci do jazdy. A ja o maszynie dowiedziałem się właśnie z lokomotywowni Bydgoszcz Wsh. Tata dostał od kolegi płytę z tym symulatorem i dał mi ją. Miałem w tedy ok 6 - 7 lat. Na początku były trudności z ruszeniem. Jednak potem przeczytałem readme i była tam cała kalwiszologia.  Następnie odnalazłem stronę EU07.pl. Pościągałem parę tras i znowu zacząłem jeździć. Następnie zauważyłem, że na forum jest więcej dodatków. I tak doszło do tego ze się zarejestrowałem na forum i jestem tu do dziś. :)
Maszynista Stażysta - PKP Cargo Północny Zakład Spółki, Sekcja Przewozów i Eksploatacji Bydgoszcz