Autor Wątek:  Poznan.  (Przeczytany 5996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr B.

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« dnia: 20 Marca 2004, 21:36:19 »
Nie proponuje, tylko pytam :)
Czy w przyszlosci (blizszej, dalszej, nieokreslonej) bedzie jakas trasa zwiazana z Poznaniem?? Nie mowie o odwzorowaniu stacji Poznan Gl. wraz z calym ukladem torowym, bo to by bylo... no wiadomo - z motyka na slonce. Chociaz, wlasciwie... ;)
Pozdrawiam wszystkich, ktorzy wnosza tyle pracy w powstawanie symka!!!
I wszystkich MK rowniez, zeby nie bylo :)
"Wagony ustawione są w następującej kolejności: 2- wagon pierwszej klasy, 3- wagon pierwszej klasy, 4- wagon restauracyjny..."
The Logo photo by Jeffrey Dobek

Offline Pit

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
    • http://www.pit.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marca 2004, 21:47:11 »
W dalszej nieokreslonej bedzie, jak ktos sie podejmie zrobienia.
Reaktywacja ?

Offline ET22_RULZ

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 592
  • User #13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 24
Poznan.
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marca 2004, 23:36:36 »
Dawno temu nawet powstal model dworca Poznan Glowny. :)
"Nudzą Jacka takie sprawy, ciągła praca, brak zabawy"
Pozdrawiam,
Bartosz "ET22_RULZ" Wojciechowski

  • Gość
Poznan.
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Marca 2004, 09:43:43 »
Witam ja jestem z poznania i już od chyba 4 miesięcy buduje trase Poznań-Kluczbork. Poznań główny mam odwzorowany tak w 90% bo brakuje kilku nastawni i całego modelu dworca. Tory mam zrobione w 100% (nawet z nieczynnymi). Ktoś wspominał że istnieje coś takiego jak model budynku dworcowego jeżeli była by taka możliwość prosił bym o przesłanie.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Poznan.
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marca 2004, 13:13:26 »
No no, życze powodzenia

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Marca 2004, 16:44:35 »
Cytat: "ET22-1001"
Witam ja jestem z poznania i już od chyba 4 miesięcy buduje trase Poznań-Kluczbork. Poznań główny mam odwzorowany tak w 90% bo brakuje kilku nastawni i całego modelu dworca. Tory mam zrobione w 100% (nawet z nieczynnymi). Ktoś wspominał że istnieje coś takiego jak model budynku dworcowego jeżeli była by taka możliwość prosił bym o przesłanie.


Skontaktuj się z Olo, on ma namiary na ludzi którzy robią modele albo zdjęcia na tekstury (widizałem sporo zdjęć z Poznania).

A czy mógłbys wrzucić jakiegoś screena z widokiem topview na ten układ torowy?

Pozdr,
Mc

  • Gość
Poznan.
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Marca 2004, 17:03:03 »
Ok jeżeli tylko bede miał możliwość zrobie screena z układem a jak narazie prace nad planszą zostały wstrzymane z przyczyn technicznych.

Offline Piotr B.

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Marca 2004, 20:00:23 »
To ja tylko napisze, ze jestem pod wrazeniem i nie moge sie doczekac momentu w ktorym bede mogl wjechac na pelnej predkosci na tor przy peronie 1 i zatrzymac sie 5 m. przed znacznikiem czola skladu (taki BWE style ;) )
Pzdr..
"Wagony ustawione są w następującej kolejności: 2- wagon pierwszej klasy, 3- wagon pierwszej klasy, 4- wagon restauracyjny..."
The Logo photo by Jeffrey Dobek

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Marca 2004, 20:09:39 »
Hehe,fajnie...Ja w wakacje wracałem pociagiem ze Szczecina do Sieradza...Wsiadłem w pociąg relacji Szczecin-Warszawa(express)...Dojechałem nim do poznania po czym miałem 15 minut na przesiadke na pociag relacji Poznań-Kluczbork(hehe tylko to było dzien po strajku no i nikt nie chciał mi powiedziec z ktorego pernou odjezdza otoz ten pociag)hehe no ale sobie jakos poradziłem:))Traska fajna,ale strasznie długo sie nia jedzie(heh ja jechałem tylko do Ostrowa Wlkp poniewaz tam miałem przesiadke do Sieradza)Pozdraiwam
o to ja i moi ludzie:)

Offline Etek41

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Marca 2004, 21:03:21 »
No cóż, chociaż do Poznania mam 300 km, to chętnie przejechał bym się po takiej trasce :-) Życzę powodzienia ! :-)

Offline Piotr B.

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Marca 2004, 22:35:03 »
Heh, Dewik.. to my blisko siebie mieszkamy i po tych samych torach zdarza sie nam mykac :) Na razie mieszkam w Lodzi, ale moja dziewczyna mieszka w Poznaniu i tamze (ku swojej uciesze - przepraszam wszystkich MK zakochanych w Lodzi :) ) sie przenosze w polowie 2005 roku. Zeszly rok akademicki: regularnie, co dwa tygodnie:
piatek, LODZ KALISKA - 14:42 (pociag pospieszny "Przasniczka") przez Pabianice - Zdunska Wole - Sieradz - Kalisz - Ostrow Wlkp - Pleszew - Jarocin - Srode Wlkp - POZNAN (19:09) [przy okazji, w 8 przypadkach na 10, kiedy wychodzilem z wagonu (peron 2) i szedlem w kierunku Mostu Dworcowego, na peron 1 wpadal BWE do Berlina.. heh - robi wrazenie ;)] Taka trasa, to by bylo cos.. no, ewentualnie E20 od Kutna do Poznania, ktora tez pare razy przejechalem...
Pzdr
"Wagony ustawione są w następującej kolejności: 2- wagon pierwszej klasy, 3- wagon pierwszej klasy, 4- wagon restauracyjny..."
The Logo photo by Jeffrey Dobek

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marca 2004, 21:21:58 »
Noo w sumie tak,ja tu cieżko płacze,ze nikogo nie ma z sieradza oprócz mnie kto by sie interesował koleja....Kurcze o której ten pociag przejezdza przez Sieradz?bo ja mieszkam blisko mostu kolejowego tego nad rzeka Wartą :)qrde współczuje Ci traska męcząca....a w Łodzi bywam dosyć często :) Pozdrawiam wszystkich MK :)
o to ja i moi ludzie:)

Offline Piotr B.

  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Marca 2004, 16:26:30 »
Dewik: w zasadzie, to przez Sieradz tylko przejezdzam ;) W Lodzi na razie studiuje. Co do "Przasniczki" to kicha stary, bo w nowym RJ zostala zlikwidowana :(( "Wlokniarza" tez puscili przez Kutno, wiec stracilem dwa dobre pociagi z Lodzi do rodzinnego Kalisza :/ Co do trasy, to rzeczywiscie: dwa lata temu z Lodzi Kaliskiej do Poznania (254 km) jechalo sie ok 4 h (ze zmiana kierunku w Ostrowie Wlkp), potem czas sie wydluzyl do 4,5 h :( Tak samo przez Kutno - Konin /251km/: kiedys bylo to ponizej 3 h (LK 11.03 - PG- 13.55), teraz ponad 3,5 h) Ale daje rade..
BTW: na przystanku Sieradz Warta macie tam niezly przychyl ;) Jezdze czasami osobowymi  Lodz-Kalisz-Lodz i jak sie tam zatrzyma, to mam wrazenie, ze zaraz sie przewroci ;))
Pzdr wszystkich MK
"Wagony ustawione są w następującej kolejności: 2- wagon pierwszej klasy, 3- wagon pierwszej klasy, 4- wagon restauracyjny..."
The Logo photo by Jeffrey Dobek

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poznan.
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Marca 2004, 17:21:07 »
Kurcze to szkoda,ze likwiduja przesniczke....Niedługo to wszystko zlikwiduja...:( Widze ze w Sieradzu znasz nawet przystanki :))Ja dokładnie zeby dojsc do swojego domu musze wysiasc na Sieradz - Warta...No przechył jest duzy...ale napewno pociąg sie nie przewróci...Kurcze wiesz czego mi brakuje w Sieradzu...Ze na bocznicach nie staja jakies BYKI np...tylko same En57...chyba 3 nawet...Ale czasem z Łodzi przyjeżdza Eu07(Ep)z bibami( i jest odstawiany na bocznice :))...Ostatnio wracałem takim z Łodzi Kaliskiej tym po 18...Ehh musze się do Zduńskiej Woli przejechać do Skansenu:))Pozdrawiam !!!
o to ja i moi ludzie:)