Autor Wątek:  Obrazek w wiadomości.  (Przeczytany 2966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Obrazek w wiadomości.
« dnia: 22 Stycznia 2009, 22:23:24 »
Cytat: regulamin forum
Nie umieszczaj dużych obrazków (wymiary powyżej 400×300 pikseli) bezpośrednio w poście. Używaj funkcji Załącz znajdującej się w Opcjach dodatkowych poniżej obszaru wprowadzania tekstu.
Zapytuję się w tym momencie o intencję, czyli co autor miał na myśli. Dokonując analizy tego zdania, wnioskuję, że dotychczasowe dawanie linków do imageshack albo tinypic jest nadal dozwolone. Jeśli zaś do umieszczania obrazków (wszystkich) ma być używana opcja załącznika, należy przeformułować ten punkt.


------------
Zastanawiałem się nad tym, czy pisać nowy wątek, czy dopisać się przy podwójnym poście, ale to inna kwestia jest, więc rozpoczynam kolejny temat, choć przydałoby się to może scalić w jeden z tytułem "Dyskusje nad regulaminem" (nadążacie? :P).
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Szymoniak

  • Wiadomości: 317
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Obrazek w wiadomości.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Stycznia 2009, 22:50:26 »
Ta część z rozmiarem to po prostu błąd w regulaminie. Kiedyś nie można było umieszczać obrazków większych niż 300x400 pikseli, a teraz gdy weszła w życie funkcja "załącz" obrazki umieszczamy jako załącznik.

Przy okazji ja tak to interpretuje.:)
Pozdrawiam @Szymoniak.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Obrazek w wiadomości.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Stycznia 2009, 11:32:24 »
Będzie poprawione. Idziemy w stronę korzystania z załączników jako najmniej problematycznych.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Obrazek w wiadomości.
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Stycznia 2009, 18:04:38 »
Przy okazji ja tak to interpretuje.:)
Przy okazji ja przeżywam "wielki bulwers", bo ktoś udaje, że czegoś nie napisał...
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.