Autor Wątek:  Odp: Russian developers require your help!  (Przeczytany 1139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LocomotivBL80

  • Wiadomości: 28
  • "The life is only a way..."
    • Zobacz profil
    • Site of Russian developers
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Russian developers require your help!
« dnia: 06 Stycznia 2009, 15:58:25 »
W języku Polskim:

Witaj. Nazywam się Aleksey. Ostatnio pobrane idealnego symulatora EU07. Chcę powiedzieć, wielkie podziękowania dla polskich deweloperów. Pracuję jako maszynista lokomotywy. Mają wyższe wykształcenie inżynierskie. Twój projekt nie może być porównywana z żadną symulatora. Inne symulatory nie mają takich możliwości. Fizyczny model silnika trakcyjnego do wykonywania i zarządzania na najwyższym szczeblu. Dziękujemy bardzo za pracę i bezsennych nocy.

Ale nie ma wystarczającej Rosyjski taboru. Rosyjski deweloperzy są bardzo zaawansowane w rozwoju aktualizacje dla programu Microsoft Train Simulator. MSTS Ale nie jest to symulator i arcade. Nie jest interesujące, jak symulator. Mam 3d model lokomotywa TEM2. Nie jest gotowy 3d kabiny dla niego i te dźwięki. Konwersja modelu 3dMax łatwo. Mamy wiedzę, doświadczenie, literatury technicznej, rysunki i dostępu do informacji kolejowej.

Potrzebujemy pomocy technicznej w tworzeniu lokomotywę w grze. Jak skonfigurować w symulatorze silnika. Jak ustawić technicznych i właściwości trakcyjne. Musimy przeprowadzić ALSN (automatyczne lokomotywę signaling). I wiele innych technicznych kwestii.
 
Być może deweloperzy mają rosyjskim lub rosyjskojęzycznych obywateli? Nawet jeśli nie wiesz, rosyjski, będziemy w stanie poradzić sobie z barierą języka. Pomocy, proszę. Wszyscy, którzy mogą. Wspólnie możemy podnieść EU07 do niesamowitych wysokościach realizmu.

Wesołych Świąt. Many thanks for your work!

Przepraszam, ale nie wiem doskonale Polski. Możemy pokonać bariery językowe. Z góry dziękujemy za pomoc!
The engineer of means of communication. The machinist of the locomotive. I search the help in working out of Russian additions for EU07.