Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - wider

Strony: [1]
1
Witam
Co do szkolenia na licencję, egzamin mieliśmy 30 kwietnia w Krakowie. Test składał się z dwóch bloków tematycznych, w pierwszym były zagadnienia z ruchu, sygnalizacji, hamulców i budowy pojazdów trakcyjnych, w drugim bhp, organizacja przedsiębiorstw kolejowych i wypadki kolejowe. Obecnie mamy pracę na warsztacie we Wrocławiu do końca czerwca, po drodze 20 h za rewidentów, a potem jazdy jako obserwatorzy (3 miesiące) i pod nadzorem przez jakieś 8 miesięcy.

  Dodano: 12 Maja 2013, 09:52:39
Ogólnie z zachodniego nie zdały 4 osoby, ale wszyscy rozpoczęliśmy pracę na warsztacie. Osoby które nie zdały, mają poprawkę bodajże 20 maja w Warszawie. Jazdy zaczynają nam się na przełomie czerwca></>< lipca. Podobno we wrześniu w Krakowie będziemy mieć jeszcze jedno szkolenie teoretyczne z budowy pojazdów i dopiero po tym, jazdy pod nadzorem. Co do PW, jak masz jakieś pytania to pisz śmiało:)

Literówka.
Benek

2
Bieżące kolejowe / Odp: licencja maszynisty
« dnia: 11 Lipca 2012, 12:27:16 »
Witam,  czy trzeba mieć ukończone 20 lat, by dostać się na szkolenie?

3
Z tego co się dowiedziałem, prędkość towarowego w chwili zderzenia wynosiła podobno ok. 50km/h

4
Na warsztacie / Odp: Linia 14: każdy może się dołączyć.
« dnia: 12 Lipca 2010, 11:13:32 »
Witam wszystkich. Jestem z Ostrowa. Jeśli potrzebujecie zdjęcia a mam ich całe mnóstwo, to proszę o PW.


Strony: [1]