Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Spooky

Strony: [1]
1
Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie mam zielonego pojęcia, jak mogę przypisać resztę W4 do torów, więc raczej sobie nie poradzę.

Co ciekawe, w przypadku innej służby, I053_calkowo-sluzba-tlk rozkład też na początku działa, ale potem zawiesza się po drugim przejechanym przystanku, którym w tym przypadku jest Limek (g. 18:50).

2
Witam. Podczas służby I053_calkowo-sluzba-tlk-1 dynamiczny rozkład jazdy dostosowuje się do przejazdu przez p.o. Macierzewo Jezioro i Chróściele, wyświetlając poprawnie po przejechaniu tych miejsc następny punkt na trasie, ale wkrótce potem zawiesza się na p.o. Paszki Małe (g. 10:00) i mimo pokonywania kolejnych miejsc uwzględnionych w rozkładzie jazdy, w dynamicznym rozkładzie pokazuje się tylko ten przystanek.

Dodam, że nie dokonywałem żadnych własnych zmian w plikach symulatora. Korzystam z wersji 15.04 + patch 15.04.26_1, wersja pliku eu07.exe to 15.3.1167.470.

Jeśli do rozwiązania problemu potrzebne są jakieś dodatkowe informacje z mojej strony, bardzo proszę o ich wskazanie. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam.

3
Nie działa link do exe dla lokomotyw elektrycznych przy błędzie "Unrecognized command: sky"

Strony: [1]