Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - chyzy17

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 06 Stycznia 2022, 13:22:39 »
Mógłby ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak  pobrać to nowe exe Milka z tych jego linków? Nie ogarniam nigdy tych linków, nie mogę znaleźć gdzie to exe jest.
Na azurze, klikasz na najnowszy commit, który się skompilował poprawnie. W podsumowaniu masz ikonkę artefaktu z podpisem "X published" albo jak klikniesz na któregoś joba to też jest odnośnik "artifact produced". Wchodzisz w te artefakty i już wyświetla listę paczek z binarkami. Najeżdżasz na pozycję zgodną ze swoim OSem i po prawej stronie pojawiają się malutkie trzy kropeczki, z których wywołujesz pobieranie.
Na appvejurze jest prościej, wchodzisz w ostatni commit, zakładka artifacts i masz linki do paczek z binarkami.

2
Na samym początku wszystko działa nawet całkiem przyzwoicie, nawet gdy symulacja startuje od razu np: w Lublińcu albo Częstochowie, nie ma jeszcze takich przycięć, dopiero jak się symulator "rozgrzeje" wtedy zaczynają się schody...
Może throttling? Sprawdź temperatury.

3
Pomoc doraźna / Odp: MaSzyna 20.09 - problemy
« dnia: 24 Września 2020, 11:55:21 »
Trzeba się przesiąść za pomocą klawisza F5.

4
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 16 Sierpnia 2019, 13:39:20 »
Może nie tyle problem co pytanie techniczne. Jest możliwość ściszenia rozmów przez radiotelefon, gdyż są baaardzo głośne, za pomocą jakiegoś wpisu czy trzeba edytować każdy plik dźwiękowy?
Tym wpisem się reguluje głośność radia:
Cytuj
w ramach koncertu zyczen, poziom glosnosci komunikatow radiowych moze byc modyfikowany parametrem w pliku .ini sound.volume.radio X gdzie X to liczba w zakresie 0.0-1.0 bedaca mnoznikiem glosnosci bazowej

5
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 16 Sierpnia 2019, 13:33:19 »
Zerknij w oni, chyba jest oddzielna wartość dla radia. Przynajmniej powinna być.

6
Pomoc doraźna / Odp: MaSzyna 18.06 - problemy
« dnia: 03 Lipca 2018, 21:03:20 »
Czy może więcej błędów wyłapałeś?

7
Pomoc doraźna / Odp: Patch 18.01 - problemy
« dnia: 11 Lutego 2018, 18:41:31 »
Exek z 2 lutego to nie którychś z tych, gdzie elektryki ciągnęły 2x tyle prądu co powinny? Nikt nie marudził wcześniej na zasilanie tam, a nic nie było tykane. Nie ma tam żadnych źródeł podefiniowanych. Wtedy każde przęsło jest sobie źródłem, bo mają losowe identyfikatory, zazwyczaj unikalne lub grupowane w odcinki od naprężenia do naprężenia. Krótkie w każdym razie. Tu musiało się trafić sporo wpiętych w pwr01, bo wywalało co rusz wg loga.
Skoro Maciuś zrobił sieć dla całości scenerii, to można by ją zunifikować w reszcie scenariuszy i podzielić kiedyś, tylko ktoś musiałby do tego przysiąść. Ja mam wciąż kilkadziesiąt wskaźników do zawieszenia na Drawinowie, a w przeciągu ostatniego kwartału oznakowałem jeden punkt...

Strony: [1]