Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Grzesiek

Strony: [1]
1
Pomoc w tworzeniu / Nowa trasa - projekt i kilka problemów
« dnia: 07 Listopada 2004, 14:31:45 »
Zaczynam ten temat w tym dziale, gdyż nie chciałbym za mocno ujawniać się ogółowi. Później będą posty typu: "dawaj trasę, którą obiecałeś". Jeżeli ten temat nie pasuje do tego działu, to proszę o przesunięcie go do właściwego.

Dopisek admina: ewidentnie nie ten dzial i przesuwam. Tematyka poszczegolnych dzialow ma byc zachowana bez wyjatkow.


Zacząłem niedawno pracę nad trasą do Maszyny. Idzie na początku opornie (bo zupełnie nie znam 3Ds), ale systematycznie do przodu. Na razie jest jedna biedna stacyjka na której szlak przechodzi z jednotorowego w dwutorowy, ale mam kilka ciekawych pomysłów. Myślę o wybudowaniu dużej stacji węzłowej (3-5 wjazdów) i mam przy okzaji parę problemów.

Chciałbym użyć rozjazdy krzyżowe. Tylko w jaki sposób je wstawiać dość bezboleśnie i szybko (jeśli jest to w ogóle możliwe).
Drugi problem mam jeszcze z trakcją, ale to może na razie poczekać.

Forum przeglądam bardzo regularnie, korzystam z szukajki, ale niestety niewiele znalazłem w interesujących mnie tematach. Mam nadzieję, że nie pobijecie mnie za głupawe pytania. Ze swojej strony mogę obiecać, że będę starał się udostępniać nowe wersje trasy dość często, jeżeli tylko uda mi się stworzyć coś co będzie można pokazać.

Strony: [1]