Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Copper11

Strony: [1]
1
Trasy / Sygnalizatory próby hamulca - L053.
« dnia: 03 Listopada 2023, 10:47:19 »
witam ponownie, myślałem że juz wiem wszystko, a tu taka niespodzianka.
Chodzi o L053_noc a konkretnie Dębica towarowa i trzeci scenariusz, lokomotywa EU07-327, rozpoczynam misje na lokomotywowni w Dębicy towarowej, podjeżdżam sobie pod kontenery, i czekam na sygnał zezwalający, ale patrzę i się dziwię, bo pod semaforem dojrzałem białe światło, podchodzę bliżej a to jakiś semafor, gdzie najpierw zapala się jedno białe, potem drugie białe, i w końcu trzecie, więc cały semafor świeci na biało, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć o co w tym chodzi?

2
Trasy / L053_całkowo-slużba-tlk-1
« dnia: 27 Października 2023, 01:34:26 »
witam, dawno nie miałem problemu, no ale w końcu znalazł się powód, żeby coś napisać. A więc jadę sobie na Sandomierz i gdzieś na rozwidleniu stoję i czekam na semafor, a obok stoi również kolega towarowy. Ale nie mogę się doczekać, więc sprawdzam gdzie leży a raczej stoi problem, no i mamy go, od przeciwnej strony mimo zielonego semafora kontenery stoją, dokładnie w FURMANY_BRUTTO1_START. Czy ktoś pomoże mi go ruszyć? Swoją drogą, jak rozwiązywać takie problemy, np. próbuje w trybie debug wysłać mu jakieś polecenie, ale on na nic nie reaguje.

3
Trasy / l053 semafor powtarzajacy
« dnia: 27 Września 2023, 21:53:56 »
Witam, zauważyłem taki nie wielki błąd, jadąc od Dębicy, semafor wjazdowy wskazuje 40 km, a powtarzacz tego semafora v max.
W sumie zauważyłem więcej takich miejsc, ale teraz nie pamiętam w którym miejscu.

4
Trasy / L053-cargo-2261 brak wagonów
« dnia: 24 Września 2023, 19:18:49 »
Witam, mam dziwny problem, bo nie wiem właściwie gdzie szukać problemu.
Chodzi o wagony 412w i 408w które powinny stać załadowane drewnem na bocznicy w Rudawie.
Tymczasem stoją one razem z wagonem krytym pod rampą w Żernikach, co komplikuje manewry.
W starterze widać, że tak faktycznie jest, ale wtedy nie można zrealizować scenariusza.
Natomiast sprawdziłem w Rainsted i tam wszystko jest jak należy, więc gdzie tu jest błąd i jak to rozwiązać, żeby wszystko było jak powinno być?
Załączam zdjęcia ze startera jak i Rainsted.

5
Tabor / Głośność w kabinie
« dnia: 03 Sierpnia 2023, 13:39:05 »
Witam, pytań ciąg dalszy, czy jest możliwość, żeby nieco przyciszyc dźwięk przetwornicy? Wszystkie dźwięki są ok, ale jeśli włączę przetwornice, to muszę przyciszyć komputer, co powoduje że słabo słychać pozostałe dźwięki, z tąd pytanie.

6
Tabor / Maszynownia
« dnia: 29 Lipca 2023, 15:32:51 »
Witam ponownie, mam kolejny problem.
Narazie zauważyłem to w elektrowozach EP07
 jak i w ET41. Mam scenariusz na linii 61 nocą. Zaczynam od uruchomienia Lotosu w Ozimku, ale pantografy nie chciały pójść w górę, więc wg. instrukcji udaje się do maszynowni. Rzecz w tym że ja tam nic nie widzę, oprócz okna, ciemno jak w nocy, ani latarki, ani zapalniczki. Czy w maszynowni włącza się jakoś światło, czy coś mi nie gra?
Dodam że podmienilem sobie loka na ET41 i tam też w maszynowni widzę ciemność. Czy to normalne?

7
Trasy / Goła Czestochowa
« dnia: 20 Lipca 2023, 10:45:43 »
Witam, jako że jestem świeży, to chyba nie ogarniam wszystkiego. Mianowicie linia 61 Częstochowa osobowa, na YT widziałem stacje, a w mojej grze nie ma nic po za torami, semkami i sieci trakcyjnej. Zacząłem dopiero zabawę, więc mam najnowszą wersję. Co robię nie tak?

8
Pomoc doraźna / Widocznosc semaforów
« dnia: 19 Lipca 2023, 12:24:05 »
Witam, jestem początkujący w tej grze, więc napewno wiele przede mną, ponieważ Maszyna mnie wciągnęła bez reszty. Ale do rzeczy, bo patrzalem na YT, żeby sprawdzić czy jest tak samo, ale jednak nie.
Chodzi mi o widoczność wyświetlanych sygnałów na semaforach, zamiast naturalnego światła, widzę plamy, oczywiście jak semafor jest jeszcze daleko, co muszę zmienić bądź ustawić, żeby osiągnąć normalny efekt? Dołączam moje pierwsze zdjęcie, jakość nie powala, ale widać o co mi chodzi.

Strony: [1]