Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Copper11

Strony: [1]
1
Trasy / l053 semafor powtarzajacy
« dnia: 27 Września 2023, 21:53:56 »
Witam, zauważyłem taki nie wielki błąd, jadąc od Dębicy, semafor wjazdowy wskazuje 40 km, a powtarzacz tego semafora v max.
W sumie zauważyłem więcej takich miejsc, ale teraz nie pamiętam w którym miejscu.

2
Trasy / Odp: L053-cargo-2261 brak wagonów
« dnia: 24 Września 2023, 20:06:09 »
oki, bardzo dziękuję, zaraz to przetestuję.
Pozdrowionka.

3
Tabor / Odp: Głośność w kabinie
« dnia: 03 Sierpnia 2023, 20:53:09 »
Witam, pytań ciąg dalszy, czy jest możliwość, żeby nieco przyciszyc dźwięk przetwornicy? Wszystkie dźwięki są ok, ale jeśli włączę przetwornice, to muszę przyciszyć komputer, co powoduje że słabo słychać pozostałe dźwięki, z tąd pytanie.
Postaram się co nieco podregulować głośność.
Dziękuję 👍

4
Trasy / Odp: Goła Czestochowa
« dnia: 22 Lipca 2023, 00:42:21 »
To jedno pytanie mam jeszcze, bo skoro jest opcja, że nie mam dobrej paczki z linii 61, to z kad moge takową pobrać, która może być lepiej dopracowana? Pochodzę z okolic, więc jestem usatysfakcjonowany, raz że bardzo dobry symulator, to jeszcze okolice, które doskonale znam, no szczyt marzeń, dzięki za zainteresowanie. Gdybym jeszcze umiał sam coś stworzyć, a ja nawet nie wiem, jak mogę edytować to co jest, ale to moje początki, więc wiele przede mną.

5
Pomoc doraźna / Widocznosc semaforów
« dnia: 19 Lipca 2023, 12:24:05 »
Witam, jestem początkujący w tej grze, więc napewno wiele przede mną, ponieważ Maszyna mnie wciągnęła bez reszty. Ale do rzeczy, bo patrzalem na YT, żeby sprawdzić czy jest tak samo, ale jednak nie.
Chodzi mi o widoczność wyświetlanych sygnałów na semaforach, zamiast naturalnego światła, widzę plamy, oczywiście jak semafor jest jeszcze daleko, co muszę zmienić bądź ustawić, żeby osiągnąć normalny efekt? Dołączam moje pierwsze zdjęcie, jakość nie powala, ale widać o co mi chodzi.

Strony: [1]