Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - FORDAN

Strony: 1 [2]
32
Symulator / Odp: Sterowanie za pomocą Pada do Xbox One
« dnia: 06 Stycznia 2021, 14:24:13 »
Tak, uruchamiałem z domyślnym ustawieniem. Jedynie działają obie gałki. Domyślnie prawa obraca kamerę a lewa odpowiada za poruszanie się. Wciśnięcie prawej gałki powoduje kasowanie czuwaka a lewej luzowanie hamulca. Tyle, że obrót kamerą działa trochę, źle bo popychając gałkę do góry, kamera "jedzie" do dołu, a popychając w dół, "jedzie" do góry. Tak samo z chodzeniem. Popychając lewą gałkę do góry (powinienem poruszać się do przodu) poruszam się do tyłu. Inne przyciski nie mają przypisanych żadnych funkcji.

33
Symulator / Odp: Sterowanie za pomocą Pada do Xbox One
« dnia: 05 Stycznia 2021, 22:46:42 »
To w takim razie dziękuję za pomoc. Nie udało się ustawić. Trudno.

34
Symulator / Odp: Sterowanie za pomocą Pada do Xbox One
« dnia: 05 Stycznia 2021, 22:36:20 »
Niestety nie potrafię tego ustawić, bo nie mam pojęcia jak to się robi (te różne komendy, zamiany, logi itp.). Jestem kompletnie "zielony" w tych tematach.

35
Symulator / Sterowanie za pomocą Pada do Xbox One
« dnia: 05 Stycznia 2021, 21:56:02 »
Dobry Wieczór!
Mam pytanie: Jak wykorzystać pada do Xbox One w symulatorze MaSzyna? Podpiąłem pada przez bluetooth do komputera i teraz nie wiem jak przypisać przyciski do konkretnych funkcji (nastawnik jazdy, kran hamulca itp.). Próbowałem to ustawić za pomocą jakichś zewnętrznych programów, lecz nie znam się na tym, a na padzie chętnie bym pograł, bo klawiatura mi się już trochę znudziła. Wie ktoś jak przypisać przyciski do konkretnych funkcji?

36
Pomoc doraźna / Odp: Wirus - Trojan:Win32/Wacatac.D8!ml
« dnia: 27 Grudnia 2020, 19:18:51 »
Ok, dziękuję bardzo za rozwiązanie mojego problemu :) Teraz z powrotem mogę grać w MaSzynę

37
Pomoc doraźna / Odp: Wirus - Trojan:Win32/Wacatac.D8!ml
« dnia: 27 Grudnia 2020, 19:16:14 »
Pobrałem starter z podesłanego przez Ciebie linka. Wrzuciłem starter do folderu z symulatorem i po jego uruchomieniu wyskoczył komunikat: Jest dostępna nowa wersja startera, czy chcesz zaktualizować?. Kliknąłem TAK i wyszło, że "wirus" i te sprawy. Zamknąłem to okienko, otworzyłem starter od nowa, tym razem kliknąłem NIE, żeby się nie aktualizowało i wszystko działa jak należy. Nie wykrywa wirusa. Dziwna sprawa...

38
Pomoc doraźna / Odp: Wirus - Trojan:Win32/Wacatac.D8!ml
« dnia: 27 Grudnia 2020, 19:06:55 »
Teraz zauważyłem dziwną rzecz:
StarterNew, czyli nowy starter automatycznie zmienił się na StarterOld bez mojego udziału, po przeniesieniu nowego startera do kwarantanny przez antywirusa. Odkryłem też, że mogę uruchomić MaSzynę, lecz ze starym starterem. Przez tą automatyczną "zamianę" aby zrobić upload wirusa na VirusTotal muszę reinstalować MaSzynę.

39
Pomoc doraźna / Wirus - Trojan:Win32/Wacatac.D8!ml
« dnia: 27 Grudnia 2020, 18:54:27 »
Witam!
Mam następujący problem:
Dziś, jak na co dzień chciałem zagrać w MaSzynę, jednak po dwukrotnym wciśnięciu ikony nowego startera (jego uruchomienia) wyskoczył mi błąd oraz powiadomienie, że program Windows Defender znalazł zagrożenie. Po wejściu w ustawienia antywirusa i historie wirusów znalazłem: "Zablokowane zagrożenie" Trojan:Win32/Wacatac.D8!ml. Po chwili Windows Defender automatycznie usunął "zagrożenie" przez co nie mogę uruchomić MaSzyny. Stwierdziłem, że może reinstalacja symulatora pomoże, jednak po tym procesie, sytuacja cały czas sytuacja się powtarza. Zaznaczam, że wcześniej nie pobierałem żadnych nieautoryzowanych dodatków, scenariuszy itp. W internecie wyczytałem, że trojan Wacatac, dostaje się do systemu przez jakieś linki w e-mailach, ale wcześniej nie klikałem żadnych linków, czy czegoś podobnego.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

40
Bocznica / Zdjęcia na tekstury 111Eb Pesa Gama
« dnia: 22 Września 2020, 18:55:07 »
Witam! Posiadam zdjęcia 111Eb Pesa Gama Kolei Mazowieckich, jak ktoś potrzebuje to mogę wysłać e-mailem.

Strony: 1 [2]