Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - KomertElf

Strony: [1]
1
Dzień dobry.

Czy istnieje możliwość „skopiowania” skryptu odpowiedzialnego za zapowiedzi głosowe np z EN57AL do zwykłego kibelka?
Jeżeli tak to jakimi plikami się bawić? Dodatkowo jest to kwestia dodania owego skryptu do wszystkich pojazdów danej serii, czy może istnieje możliwość dodania wyłącznie dla konkretnej malatury?

Miłego dzionka ;P

2
Pomoc doraźna / Odp: Symulator się wykrzacza po podmianie zapowiedzi SIP
« dnia: 22 Października 2022, 15:35:23 »
Czyli jednak o to chodzi. Chciałem na początku konwertować Audacity ale pojedynczo to wiadomo, a te internetowe konwertery nie chcą konwertować więcej niż 2 na raz i na dodatek zmieniają nazwę. Czyli jednak żmudna robota mnie nie ominie. Dzięki bardzo.

3
Pomoc doraźna / Symulator się wykrzacza po podmianie zapowiedzi SIP
« dnia: 22 Października 2022, 14:56:34 »
Witam

Tak jak w temacie.
Podmieniłem zapowiedzi głosowe. Teraz gdy wybieram pojazd posiadający SIP, symulator wywala na etapie wczytywania tych zapowiedzi. Po usunięciu całego folderu z zapowiedziami wszystko normalnie się załącza. Nazwy plików się zgadzają. Problem występuje przy rozszerzeniu .OGG jak i rozszerzeniu .WAV. Rozszerzenie zmienione z .MP3 za pomocą CMD (zapowiedzi generowane ivoną). Pliki normalnie działają po otwarciu przez program do odsłuchu.

Dołączam log z toru doświadczalnego (problem występuje też na pozostałych sceneriach).

Pozdrawiam

Strony: [1]