Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lkslodzkzn

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / 19.01 vs 18.12 Spadek wydajności, lagi.
« dnia: 31 Stycznia 2019, 02:14:56 »
Witam, muszę stwierdzić że po aktualizacji z 18.12 do 19.01 wydajność maszyny spadła dramatycznie chodzi o lagowanie miarowe przycinki (opisywałem już sytuację w poście o lagach w en57akł myślałem że to tylko problem z tym pociągiem minimalnie pomogło ustawienie pyscreenrenderpriority na lowest ale to nie eliminuje ścinek) chociaż najbardziej jest to w nim zauważalne to lagi występują również w innych pociągach na trasach z którymi nie było najmniejszego problemu na poprzedniej wersji. Z  tego co czytam kilka osób ma ten sam problem np w poście o skm. Dlatego założyłem nowy wątek.

2
Symulator / Widoczność wnętrz wagonów
« dnia: 27 Stycznia 2019, 14:37:53 »
Mam pytanie, czy istnieje jakaś możliwość ustawienia nie wyświetlania pełnego wnętrza wagonów widocznego przez szyby? Chodzi mi o maksymalne poprawienie płynności symulacji? Na poprzedniej wersji przed aktualną chyba ale tego nie jestem pewien bo przejechałem dosłwonie 2-3 trasy w niektórych wagonach w których teraz są widoczne wnętrza były tylko tekstury okien??

3
Uruchamianie Symulatora / Wyświetlanie Fps nie działa
« dnia: 05 Stycznia 2019, 05:54:29 »
Witam, mam problem nie działa mi wyświetlanie aktualnego FPS domyślnie w reedme opisane jest pod klawiszem F8 niestety zero reakcji.

Strony: [1]