Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DP99

Strony: [1]
1
Uruchamianie Symulatora / Odp: Problem w czasie uruchamiania gry
« dnia: 07 Kwietnia 2019, 22:32:44 »
Zapomniałem zamknąć wątek. Problem rozwiązany jeszcze w grudniu, może wrześniu. Dograliśmy nowy sterownik graficzny i wszystko dobrze chodzi :)

2
Na warsztacie / Odp: Metro bałtyckie
« dnia: 06 Kwietnia 2019, 14:32:47 »
Ktoś w innym wątku metra, tym razem warszawskiego, mówił, iż dysponuje on zdjęciami jeżdżących pod Warszawą Inspiro. Można by zrobić model (proszę o nie dawanie odpowiedzi typu "sam se zrób", gdyż ja nie umiem robić i tylko podaje propozycje) i wytestować go na obydwu liniach. Co do samej scenerii przydałoby się poprawić AI oraz poprawki stacji i tunelu. Poza tym wszystko fajnie :)

3
Na warsztacie / Odp: M2 w Warszawie
« dnia: 05 Kwietnia 2019, 16:44:59 »
Całkiem dobrze się jedzie M2, choć publikowane na Prima Aprilis można by rozwinąć. Fajny projekcik, niby mamy Bałyckie Metro, ale i warszawskim bym nie pogardził.
Co do pomysłu na linie tramwajową lub metro to jestem jak najbardziej za. Można zrobić i pojeździć (jak się nauczę kiedyś robić scenerie to może coś porobię).

4
Na warsztacie / Odp: Sceneria "Góry"
« dnia: 07 Lutego 2019, 12:28:59 »
Kilka propozycji nazw stacji:
Złoty Stok,  Ustroń, Karpacz, Goleszów (te 4 to realistyczne a teraz wymyślone), Rembielice Wyżne, Grodzisko Górskie, Żarkaby, Suszca.
Gdyby rzeczywiście Zamościce miały się stać stacją graniczną to 3 propozycje stacji czeskich (za Zamościcami): Trbiče, Petrovice, Nowá Bílá

Pozdrawiam

5
Uruchamianie Symulatora / Problem w czasie uruchamiania gry
« dnia: 29 Listopada 2018, 15:29:16 »
Witam,
Mam problem z uruchomieniem symulatora. Podczas ładowania się gry wyskakuje dziwny błąd. Chodzi o "glfw". Komputer bądź program nie umie go stworzyć i natychmiast po tym wyskakuje "Program eu07.exe przestał działać". Proszę o pomoc!

Załaczam plik crashdump. Niestety log.txt nie mam, chociaż włączyłem zapis.


System Windows 7 Proffesional, procesor: Intel Core i5-3340M, karta graficzna: Intel HD Graphics 4000, 4GB RAM

Tekst błędu:
Bad init: failed to create glfw window

Strony: [1]