Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - MarianToJo

Strony: [1]
1
Miałem 0 postów i miałem dostęp (tam napisałem pierwsze słowa i tylko tam się udzielałem), więc nie wiem co ktoś nagle wymyślił, że nie mam, zatem napisałem: "takie wasze prawo" - obecnie nie mam i nie zamierzam nabijać sobie postów, udając mądrzejszego od innych, aby ten dostęp na nowo uzyskać.
Wiele niepochlebnych opinii już na temat tego forum przeczytałem i widzę, że się sprawdza - nie ma sensu się udzielać, bo administratorzy sypią piach we własne tryby kolejnymi regulacjami.
Dobranoc - konto do usunięcia.

PS: Jeśli chcecie w czymś pomóc @Transkei jeśli ktoś tego nie opisał dotąd w odpowiednim temacie, to proszę go poinformować Go o tym poście - jeśli nie  - trudno. Nie będę się więcej udzielał na forum Jaśnie Państwa - poczekam na przetestowanego gotowca, jak większość.

PS2: Oficjalny wniosek o usunięcie konta został wysłany na adres z RODO wraz z uzasadnieniem j.w. i musi być rozpatrzony pozytywnie - bawcie się w swoim gronie, które i tak nie jest do końca stabilne - łaski nikomu nie robicie.

Strony: [1]