Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Siwydym

Strony: [1]
1
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 23 Października 2018, 23:59:14 »
Przedstawiam zdjęcia na tekstury ET22-939, stan zdjęć na 23.10.2018.
Rezerwuje :)

2
Na warsztacie / Odp: Sceneria "Góry"
« dnia: 06 Stycznia 2018, 12:16:55 »
Teoria teorią. A praktyka się różni i to znacznie. Bez podania odpowiednich danych przy tworzeniu terenu (max i blender mają różne) nic nie zrobicie. Ja mam gotowe rozwiązanie. Niestety trzeba je udoskonalić. Ale Antek mimo rozmowy znów musiał się odezwać. Jak zwykle. Nie wiem, w ogóle najlepiej nie rozmawiać z Tobą. Zwłaszcza, że podpytywałeś mnie skąd biorę materiały i inne rzeczy. Po raz kolejny zachowujesz się nie w porządku.

3
Na warsztacie / Odp: Sceneria "Góry"
« dnia: 06 Stycznia 2018, 11:38:19 »
Są wtyczki do programów graficznych, generujące height mapy przypominające teren górzysty. Możesz się czymś takim wspomóc przy wytłaczaniu, jak twoja wyobraźnia nie wystarczy do uzyskania realistycznego efektu.
Tak są ale są niedoskonałe. Pracuję nad tym z kilkoma userami. Bo są problemy przy tym. Mamy już kilka rozwiązań. Znów Antek piszesz o tym o czym nie masz zielonego pojęcia. Rozmawiałem z tobą na ten temat w święta i prosiłem abyś tego na razie nie ujawniał bo pracujemy nad tym rozwiązaniem. Pomysł ten zacząłem realizować już ponad 2 lata temu. Dopiero pod koniec roku udało się zorganizować osoby do współpracy. Są już kolejne efekty. Antek nie życzę sobie, abyś wypowiadał się o moich pomysłach i rozwiązaniach. Najpierw to skonsultuj. Zwłaszcza, że zaczęły się prace na skryptami do blendera i maxa w tym temacie.

4
Bocznica / Odp: Lokomotywa E6ACT-001 "Dragon"
« dnia: 19 Września 2017, 07:35:06 »
To są podstawy.. Wypakuj do głównego folderu z symulatorem, potem rainsted "sprawdź posiadany tabor"

5
Na warsztacie / Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« dnia: 24 Stycznia 2016, 11:06:52 »
UWAGA: Sceneria zawiera błędy i w krótkim czasie nie jesteśmy w stanie ich poprawić. Liczymy na Waszą pomoc.

Wielu z Was słyszało o tej scenerii. Tym razem będziecie mogli sami ocenić jak wygląda. Będziecie też mogli wykazać swoje umiejętności i pomóc ją skończyć. Zapadła decyzja o udostępnieniu tej scenerii. Autorem trasy jest Kolega @Pozdze, zmagał się z budową tej scenerii spory szmat czasu. Od końca 2014 r. staraliśmy się pomóc w udostępnieniu tej scenerii w takim stanie jak jest.
Aktualizacja 16.12.2021

Sceneria jako nieskończona zawiera błędy i braki, jednak staraliśmy się aby była przejezdna. Powinna być wypakowana do PC2104. Wielkość tej scenerii powoduje bardzo długi czas wczytania, proszę więc zachować cierpliwość przy uruchamianiu.

Sceneria do pobrania:
Testować na najnowszych EXE z warsztatu.

Strony: [1]