Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - fasi89

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z Paczką Całościową 2011
« dnia: 28 Lipca 2012, 23:20:04 »
Niestety po wyłączeniu wszystkich programów jakie mogły być tylko odpalone. Problem dalej jest, są momenty, że dosłownie nie da się grać.
Rozumiem przypadkowo, raz na jakiś czas, ale sytuacja zdarza się ciągle, czyli wątpię aby był to jakiś "przypadkowy, losowy" błąd, nie załadowania się czegoś w symulatorze.
Jakieś dalsze sugestie co można jeszcze zrobić.

2
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z Paczką Całościową 2011
« dnia: 28 Lipca 2012, 22:27:46 »
Problem z płynnością symulatora.
Opisy:
  • Podczas jazdy dziwnie skacze FPS, z 130 potrafi spaść do 1 po czym bardzo powoli wzrastać do ok. 13 FPS, następnie znowu powraca do wyższej liczby (symulator momentami tnie się niemiłosiernie, kamera w kabinie się "gubi"[wariuje, skacze], dźwięk na sekundę, dwie również wariuje). Dzieje się to na większości scenerii (nie sprawdzałem wszystkich), oraz na różnych pojazdach.
  • Procesor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40 Ghz. Pamięć: 2048 MB RAM. Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT (sterownik z maja 2012r. najbardziej aktualny) 
  • Plik "log.txt" z scenerii Bałtyk zima, nie jest to przejechana cała trasa (na tej scenerii najbardziej testowałem różne ustawienia i kombinacje, ale niestety bez skutku) W załączniku
  • Inne:
    Próbowałem metod z wyłączeniem opcji w "RAINSTED" (poszukiwanie sieci trakcyjnej, opcja zapisywania parametrów, uwzględnianie spadów napięcia), walczyłem również z kartą graficzną, wyłączyłem opcje podane kilka postów wyżej (wygładzanie krawędzi itp), zmieniłem również plik exe na 355, jak i dodałem komendę "usevbo yes". Piszę tutaj, ponieważ nie mam dosłownie, żadnej koncepcji co jeszcze może być nie tak, poprzednie wydania (paczki całościowe) działały bez zarzutu.

Pozdrawiam Serdecznie, i dziękuje za udzieloną pomoc.
PS.
Mam nadzieję, że post jest dobrze napisany ?

Strony: [1]