Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Fred

Strony: [1]
1
Witam.
O symulatorze dowiedziałem się w 2006r po podróży z Katowic do Lublina pośpiechem. Tak mnie zafascynowała kolej, że postanowiłem poczytać trochę na necie na ten temat i natrafiłem na zdjęcie EU07 z jednej z scenerii. I tak ta przygoda z koleją trwa do dziś. Pozdrawiam

2
Bieżące kolejowe / Odp: PKP IC organizuje szkolenia na maszynistę
« dnia: 06 Stycznia 2013, 11:08:09 »
Zawsze jest alternatywa zrobić prawo jazdy "dwójkę" i zarabiać 4-8 tyś zł. Ale taką pracę trzeba co najmniej lubić.
Jestem właśnie jednym z takich kierowców a za wolant poszedłem, bo na kolei nie było przyjęć. Teraz, kiedy coś się na rynku pracy zaczyna dziać boję się rzucić wszystko co do tej pory osiągnąłem i spełniać marzenia... A żona by mnie z domu wyrzuciła jakbym taką wypłatę, o której @hanys pisze :)

3
Screeny / Odp: Wasze filmy z symkiem w roli głównej
« dnia: 06 Stycznia 2013, 10:51:05 »
Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy w obliczu takiej tragedii wypisują tak głupie komentarze.

4
Bieżące Symulatorowe / System ETCS w MaSzynie
« dnia: 22 Października 2012, 20:12:11 »
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie.
Jestem żółtodziobem na tym forum, ale "zawodowo" prowadzę MaSzynowe składy od ponad 2 lat. Wstyd mi się do tego przyznać, ale jestem kompletną informatyczną nogą, nie rozumiem większości Waszych wpisów odnoście kwestii technicznych i nawet nie wiecie jaki byłem z siebie dumny, jak sam zmieniłem sobie skład w Rainsted :) Bez śmiechów tylko proszę. Dlatego przykro mi, że nie potrafię w żaden sposób pomóc w dalszym rozwoju tegoż projektu. Tyle o mnie, teraz do tematu. Czy istnieje możliwość stworzenia (choćby w odległej przyszłości) systemu kontrolującego parametry prowadzenia składu przez maszynistę? Panel ETCS w kabinie, który większość z Was pewnie widziała na filmach odnośnie testów tego systemu na CMK miałby miejsce w naszym Symulatorze, czy to tylko wizja szaleńca? Pozdrawiam i góry dziękuje za odpowiedzi.

Strony: [1]