Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - urbino11

Strony: [1]
1
Bocznica / Macierzowo-Dębica TLK1 błąd/problem
« dnia: 10 Lipca 2013, 19:13:03 »
Witam, mam następujący problem z w/w linią. W Sandomierzu przy wjeździe gdzie stoją dwa towosy jest problem ze "zwrotką", gdy miniemy semafor wskazujący "czterdziestke" przy tej małej nastawni zamiast wjazdu do Sandomierza jest wjazd na kozioł oporowy. Jaka może być przyczyna błędu ?
Dodam, że odpaliłem tą trasę na dwóch różnych komputerach.

Proszę załączyć przynajmniej plik log.txt, inaczej temat poleci na bocznicę jako nieprzydatny. Poza tym pisz poziomo (tym razem poprawiłem, następnym będzie ostrzeżenie).
adsim


  Dodano: 10 Lipca 2013, 23:41:59
Dobra, pogrzebałem troche i jest ok.
Bocznica.

Bocznica.
Benek

2
Bocznica / Push&pull
« dnia: 10 Marca 2013, 10:44:07 »
Witam, co jest z tym push&pullem ? albo z wagonem Y/B "BAUTZEN" od ponad roku jest zapowiedź, i "wkrótce" miał być ale go nie ma jak wielu innych rzeczy.
Ja tylko pytam z czystej ciekawości, bo te projekty w niepamieć poszły chyba..

Cały temat, to jedno wielkie naruszenie regulaminu. Następnym razem posypią się ostrzeżenia. Bocznica.
adsim

3
Bocznica / Zacina się.
« dnia: 10 Lutego 2013, 10:35:19 »
Witam wszystkich, mam następujący problem, gdy odpale linię zwierzyniec_tlk to na ogół działa wszystko sprawnie ale gdy rusze maszyną za tarcze manewrową tą koło nastawni i przejde z kabiny A do B to maszyna się zacina, tak jakby klatkowała sie albo coś jeszcze innego,  zacina się i nie ma jazdy.
I zauważyłem taki problem tylko na tej scenerii, nie mam kompa jakiegoś tam full wypas no ale wcześniej takiego problemu nie miałem.

Skoro się rozwiązało to zamykam i na bocznicę przenoszę.
Uwagi:
1. Pisz posty albo z polskimi ogonkami albo bez.
2. Zapoznaj się z postami mówiącymi jak właściwie opisać swój problem.
3. Zapoznaj się z regulaminem forum. Np. tytuł wątku "zacina się", nie mówi nic czy zacina Ci się rozporek w spodniach czy może twój tata podczas golenia.
Rozi

Strony: [1]