Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Eisenmann

Strony: [1]
1
Inne niekolejowe / Odp: Muzyka z Youtube :)
« dnia: 12 Lipca 2020, 04:49:54 »
Gummi.


2
Październikowy poranek na quarku, komunikat spółki: Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, przyczyniających się do licznych usterek taboru, PKP Cargo nieprzerwanie prowadzi ruch ciężkich pociągów towarowych z Dejaw do Skwarek.

3
Na warsztacie / Odp: Porządki w PKP/EAOS_v1
« dnia: 11 Października 2018, 17:18:40 »
Co do tekstur węglarek o najmniejszym rozmiarze to rzeczywiście są słabe i niepotrzebne w sumie, ale reszta wg mojej opinii nadaje się choćby do umieszczenia na bocznicach jako złom (przykłady w załącznikach). Jeszcze nie wyglądają tak źle chyba, nie wiem co o tym myśli reszta zwykłych userów (sądzę że podobnie), wg mnie wyrzucanie przykładowo tekstury 401W-533-7509-2 to jest jakieś kuriozum, a tą "wizualną kontrolę jakości" każdy ma inną. Najczęściej jak komuś sie jakaś tekstura nie podoba, no to jej nie używa i tyle. Mnie tam w każdym razie one nie wadzą. No ale jak je wyrzucicie to trudno, wstawi się zamiast nich co innego.

Edycja: No chyba że czegoś nie doczytałem, a nie doczytałem chyba że będziecie je przenosić na nowszy model. W takim razie, sory, ew. post na bocznicę ;)

5
Inne niekolejowe / Odp: Muzyka z Youtube :)
« dnia: 30 Października 2017, 07:52:43 »
Niemiecka piosenka o pociągu:


Strony: [1]